En İyi 25 Penguen Dövmesi ve Tasarımı

Mürekkeplenmek için en iyi penguen dövmeleri hakkında biraz ilham mı arıyorsunuz??

Son yüz yılda penguenler pop kültüründen ayrılamaz hale geldi. Filmler, TV ve kitaplar aracılığıyla penguen dünya çapında çocuklar ve yetişkinler arasında sevilen bir hayvan haline geldi..

Bugün penguen dövmesinin birçok anlamı var ama çoğunlukla sevimlilik ve benzersizliğin sembolü haline geldi. Son birkaç yılda penguen dövmelerinin sayısı arttı.

En İyi 25 Penguen Dövmesi, Tasarım & Fikirler

Penguen dövmesi yaptırmanın farkı, dövmenizi bu kuşla ilişkilendirilen çeşitli benzersiz anlamlarla ilişkilendirmenizi sağlar..

Penguenler hiç uçamayan kuşlardır. Bununla birlikte, sembolik temsil çok farklı olabilir. Bazı insanlar için penguen dövmesi onların benzersizliğini ve farklı olma yollarını sembolize eder..

Diğerleri için bu tasarımlar hayallerin, korumanın ve topluluğun simgesi olabilir. Bu yazıda size en iyi penguen dövmelerini, tasarımlarını ve fikirlerini göstereceğiz..

İşte en iyi penguen dövmelerinin bir koleksiyonu:

25. Kar Tanesi Penguen Dövmesi

Burada bir kar tanesine bakan sevimli bir penguen görebiliriz. Bu dövme kullanıcının ayağına yapılır. Bu gerçekten sevimli bir dövme.

24. Wonderlust Penguen

Bu dövme bize seyahat etmeyi hayal eden bir pengueni gösteriyor. Penguenin sırt çantasının zaten yanında olduğunu görebiliriz. Bu dövme kullanıcının bacağına yapılır..

23. Suluboya Penguen

Bu parçada mavi, mor ve pembe gibi güzel neon renklere sahip bir penguen görebiliriz. Bu parça, bir dizi çok renkli sıçrama üzerine işlenmiştir..

22. Tropikal Penguen

Bu fantastik parçada, bir tropik penguenin içki içtiğini görüyoruz. Arka planda bazı kuşları ve palmiye ağaçlarını görebiliriz. Bu dövme farklı renklerle dolu.

21. Yüzme Pengueni

Kullanıcının gövdesine işlenmiş bu dövmede, birden fazla görüntüyle vurgulanmış bir penguen, mavi sulu boya lekesi üzerinde gösterilmiştir..

20. Şık Penguen Dövmesi

Burada dövme, kullanıcının koluna yerleştirilir ve bu basit bir dövmedir. Bu resimde penguenin tüm vücudunu görebiliyoruz ve bu mürekkepte de bazı küçük gölgeler var..

19. Uzaylı Penguen

Bu renkli uzay adamı pengueni, kullanıcının bacağına yerleştirilmiştir. Bu dövme, renkli mürekkeple parçalanmış bir pengueni tasvir ediyor..

18. Sigara İçen Penguen

Kar taneleri ile çevrili bir duman olan gerçekçi bir renkli penguen. Bu dövme son derece iyi yapılmış ve kullanıcının bacağına yerleştirilmiş..

17. Sıska Penguen

Burada sıska bir engelli pengueni görebiliriz. Penguenin kendisi gerçekten küçük çizgilerle yapılmış ve bu mürekkebin siyah ve gri renkte olduğunu görebiliyoruz..

16. Basit Penguen

Bu basit penguen dövmesi bugün gerçekten popüler. Burada dış çizginin nasıl orta kalınlıkta olduğunu ve dövme renginin sadece siyah olduğunu görebiliriz..

15. Denizci Penguen Dövmesi

Bu, denizci şapkası takan bir penguen ve giyen kişinin ön kolunda eski bir kızamağı andıran bir tarzda resmedilmiştir..

14. Buz Üzerinde Penguen

Burada, kullanıcının bacağına yerleştirilen havalı bir dövme parçasını görebiliriz. Bu penguen, pengueni ayakta tutan bir tür buz bloğu veya kristal üzerinde duruyor. Penguenin gövdesinde, bunun bir miktar nokta işi olduğunu görebiliriz..

13. Müzik Pengueni

Bu yaratıcı dövme, kulaklıklardan çıkan farklı suluboya ve müzik notaları akışıyla kulaklık takan bir pengueni göstermektedir..

12. Geometrik Penguen

Burada gri bir balonla uçan geometrik bir pengueni görebiliriz. Hepimizin bildiği gibi penguenler uçamaz, bu yüzden bu parça onu çok eşsiz kılıyor..

11. Eski Okul

Bu dövme bize, üzerinde “Para” yazan bir pankartın üzerinde oturan tek gözlük, takım elbise ve silindir şapka giyen zengin bir pengueni gösteriyor.

10. Moody Penguen Dövmesi

Bu dövmede kırmızı bir bere takarken kızgın görünen huysuz bir penguen bir buz bloğunu delip geçiyor..

9. Aşk Penguenleri

Bu sevimli mürekkep parçasında iki penguenin birbirini öptüğünü görebiliyoruz. Bu dövmenin rengi siyah ve gridir. Bu dövme kullanıcının boynuna yapılır..

8. Freddy Krueger Pengueni

Bu renkli dövme seri katil Freddy Krueger’ı gösteriyor ama penguen tarzında. Bu fantastik parça kırmızı, siyah, mavi ve turuncu gibi renklerle dolu..

7. Süper Basit Penguen

Bu basit ve ince bir çizgi dövmesidir. Bu resimde bir çizgi üzerinde duran üç penguen görüyoruz. Momma penguen en büyüğüdür ve orijinal çizgi, anneliği de sembolize edebilen momma penguen ile başlamış gibi görünüyor..

6. Kavanozda Aile Penguenleri

Bu mürekkep siyah ve gri bir parçadır. Bu, bir kavanozda bir çift pengueni resmediyor. Geleneksel bir gölgelemede bir dizi nokta ve ince ve küçük çizgiler kullanılır..

5. Şeytan Penguenleri

Burada, bu karikatür tarzı dövmede, biri şemsiye tutan, palet tutan şeytan boynuzlu bir çift penguen görebiliriz..

4. Sevimli Penguen

Kullanıcının arka boynunda bir karikatür penguen işlenir. Gülen mutlu bir pengueni tasvir ediyor.

3. Barmen Penguenler

Bu komik parça bize eşleşen bir penguen dövmesi yapan iki kişiyi gösteriyor. Penguenlerden birinin mikseri, diğerinin içeceği var..

2. Balon Penguen

Bu penguen, göğsüne sarılı ve mavi bir balona giden bir ip ile resmedilmiştir. Dövme, kullanıcının koluna yerleştirilmiştir..

1. Karikatür Dövme

Bu dövme, başının üstünde bir rozet takan bir penguen oluşturur. Bu sevimli illüstrasyon bize sevimli bir çizgi film pengueninin utangaç olduğunu gösteriyor. Bu dövme, kullanıcının önkolunda işlenir..

Özet

En popüler penguen dövmesi tasarım ve fikirlerinden oluşan bu koleksiyona göz attığınız için teşekkür ederiz. Bunu gelecekteki penguen dövmeniz için ilham almak için kullanabileceğinizi umuyoruz..

Bu penguen dövmelerinden hangisi senin favorin? Aşağıda bir yorum bırakın.