6 špičkových tipov na chudnutie: motivačné nástroje 2019

Väčšina ľudí má na začiatku nového roka veľké plány, pričom často schudne. Okrem bežných tipov a nápadov vstupujú do hry čoraz častejšie aj nové inteligentné technológie. V roku 2019 pomôžu niektoré nové alebo optimalizované motivačné nástroje mnohým na ceste k lepšej postave. Dopĺňajú obvyklé rady pri chudnutí. Pozrite sa na to a možno nájdete niečo pre seba.

Hodinky, ktoré vám pomôžu na ceste za zdravším životom

jablkové hodinky

Apple Watch

Je to ideálna aplikácia pre každého, kto má motiváciu držať sa tipov na chudnutie. To vám pripomenie, kedy sa máte namiesto sedenia hýbať, cvičiť alebo len trochu stáť. Signály sú založené na informáciách o kalóriách, ktoré užívatelia spotrebujú počas dňa.

K dispozícii je veľký výber signálov a melódií. Mimo iného môžete získať signál, keď ste spotrebovali potrebné kalórie.

Tipy na chudnutie pri nosení na zápästí

Fitbit Alta HR

Fitbit Alta HR

Túto inteligentnú aplikáciu môžete nosiť aj na zápästí a snažiť sa dostať do lepšej kondície. Je to inteligentný výškomer, ktorý počíta vaše kroky a tiež schody, po ktorých ste vystúpili. Vďaka tomu budete mať väčšiu motiváciu chodiť viac a stúpať aj po schodoch. V skutočnosti tipy na chudnutie vždy obsahujú tento druh „cvičenia“.

Skvelá aplikácia s tipmi na zdravé chudnutie od Nike

pekný tréningový klub

Tipy na chudnutie s Nike Training Club

Ak používate túto aplikáciu od Nike stiahnutím, potom získate dve veľké výhody súčasne. Na jednej strane môžete sledovať svoje aktivity a máte k dispozícii aj viac ako 185 cvičení. Ich súčasťou je okrem iného aj vizuálny návod na ich správne prevedenie. Môžete dokonca získať veľmi konkrétne tipy na chudnutie vo forme odporúčaných tréningov.

Zameriavate sa viac na šport alebo na zníženie kalórií? Vyberte príslušnú aplikáciu!

zlepšite šport pomocou tipov na chudnutie

Stratiť to! Zdravotný merač

Dá sa naše zdravie zmerať? Podľa tvorcu knihy Lost It! Health-O-Meter to dokáže. Môžete ho použiť na presné meranie telesného tuku a získať konkrétne rady, ako schudnúť. Tipy na chudnutie obsahujú aj odporúčania na rôzne potraviny a produkty.

Mnoho aplikácií vám pomáha získať viac informácií o vašich vlastných aktivitách

diétne tipy na chudnutie

DietBet

Ako ťažké je pre vás schudnúť? Ste jedným z ľudí, ktorí vo svojom boji za lepšiu postavu potrebujú veľkú motiváciu? Ste motivovaní tým, že zarobíte málo peňazí? Ste rodený víťaz? Ak na tieto otázky odpoviete „áno“, mali by ste si určite stiahnuť novú aplikáciu DietBet. Budete sa môcť zamerať na zníženie kalórií a hmotnosti a na stávky s ostatnými na to, či zhodíte kilá alebo nie.

Najlepší spôsob, ako získať správne tipy na chudnutie, je prostredníctvom špičkových aplikácií

mobilný telefón, tipy na plánovanie diéty na chudnutie

Môj Fitness Pal

Rôzne stratégie chudnutia sú vhodné pre rôznych ľudí. Niektorým stačí viac cvičiť a iní si radi vypočítajú kalórie. Ak patríte do druhej skupiny, odporúčame vám aplikáciu Fitness Pal, ktorá bola spustená v roku 2019. Pomocou nej môžete vypočítať, koľko kalórií denne skutočne zjete. K dispozícii je tiež obľúbená možnosť, ako presne určiť, koľko ste sa počas dňa pohybovali. Obe v kombinácii vám poskytnú realistický obraz o vašom aktuálnom stave. Vďaka tomu budete jednoduchšie nájsť tie správne tipy na chudnutie.