Amazon Hardware Event 2019: Všetky aktualizácie a najdôležitejšie body

Na svojej každoročnej hardvérovej akcii v Seattli nás Amazon opäť prekvapil skutočnou lavínou produktov Alexa. Predstavilo sa špičkové Echo Studio, nová Echo Show 8, Echo Dot so vstavanými hodinami a inteligentná rúra Amazon 4 v 1. Spoločnosť sa pokúša vstúpiť na trh inteligentných prenosných zariadení aj s okuliarmi Echo Frames a Echo Loops Ring. Videli sme tiež nové slúchadlá Echo Buds – súťaž o Apple AirPods. Je ľahké stratiť prehľad o obrovskom počte oznámení o výrobkoch. Dávame vám preto niektoré z najdôležitejších aktualizácií a najdôležitejších udalostí z hardvérovej akcie Amazon 2019.

Amazonské sféry v Seattli je zelená oáza v strede Metropoly

Udalosť hardvéru Amazon 2019 Všetky aktualizácie a novinky o sférach haly v Seattli

Hardvérová udalosť Amazon bola opäť veľmi vzrušujúca

Amazon Hardware Event 2019 Všetky aktualizácie a zvýraznenie novej udalosti v oblastiach Seattle

Alexa sa stáva „emocionálnejšou a expresívnejšou“

Alexa má teraz byť podľa nového nervového modelu „emocionálnejšia a expresívnejšia“. Používatelia teraz navyše môžu previesť základný hlas Alexa na hlas celebrít. Na doručenie textu používa novú technológiu prevodu textu na reč Hlasy známych osobností napodobniť, pričom hlas Samuela L. Jacksona bol prvý. Amazon by mal budúci rok uvoľniť ďalšie hlasy celebrít za cenu 0,99 dolára za kus.

Samuel Jackson a mnoho ďalších celebrít namiesto nudnej Alexy

Hardvérová udalosť Amazon 2019 Všetky aktualizácie a zvýraznenia amazon echo so samuelom jacksonom

Echo Studio, prvý špičkový reproduktor od Amazonu s rozsiahlou podporou 3D zvuku

Echo Studio je pravdepodobne jedným z najdôležitejších vrcholov podujatia Amazon Hardware Event 2019. Jedná sa o prvý špičkový inteligentný reproduktor od spoločnosti Amazon a tiež prvý inteligentný reproduktor, ktorý ponúka 3D zvuk s integrovanými kodekmi Dolby Atmos a Sony 360 Reality Audio. Echo Studio bolo vyvinuté s novou streamingovou službou Music HD od Amazonu, aby zákazníci Echo mali možnosť počúvať bezstratovú hudbu. Echo Studio dosahuje svoju pôsobivú 3D zvukovú scénu pomocou piatich ovládačov. Tie sú strategicky rozmiestnené tak, aby Echo Studio mohlo distribuovať hudbu v 3D miestnosti.

Studio je najnovší špičkový reproduktor

Amazon Hardware Event 2019 Všetky aktualizácie a zvýraznenia nových reproduktorov štúdia echo

Ozvena rámcov a slučiek

Amazon sa tentokrát zapojil aj do inteligentných prenosných zariadení s ozvučnými slučkami a rámcami na báze Alexa. Hlavným účelom oboch gadgetov je poskytnúť používateľom možnosť používať Alexu kdekoľvek a kedykoľvek chcú.

Echo Loop je inteligentný prsteň vyrobený z titánu. Vstavané mikrofóny a reproduktory uľahčujú interakciu s Alexou. Echo Loop sa dodáva v troch veľkostiach: malá, stredná, veľká a extra veľká. Môžete tiež získať súpravu veľkosti prsteňa, ktorá vám pomôže zistiť, ktorá veľkosť je pre vás najvhodnejšia. Echo Loop má vibračný haptický motor pre upozornenia a pripája sa k vašej aplikácii Alexa prostredníctvom Bluetooth.

Trochu objemné, ale stále dosť módne

Udalosť hardvéru Amazon 2019 Všetky aktualizácie a hlavné body echo loop ring alexa

Echo Frames na prvý pohľad vyzerajú ako klasické okuliare s čiernym rámom. Sú ľahké a kompatibilné s väčšinou objektívov. Čo robí rámy ozveny tak špeciálnymi, sú integrované smerové mikrofóny na interakciu s Alexou. Okuliare sú založené na technológii otvoreného ucha spoločnosti Amazon, ktorá vám do uší odošle odpoveď od hlasového asistenta.

Diskrétne a elegantne

Amazon Hardware Event 2019 Všetky aktualizácie a zvýraznenia odrážajú rámy brillen alexa

Púčiky Echo s technológiou potlačenia hluku Bose

Amazon s novými Echo Buds spochybňuje AirPods a Samsung Galaxy Buds od Apple. Nové slúchadlá ponúkajú hands-free prístup k Alexe a obsahujú technológiu potlačenia hluku Bose. Každé slúchadlo má pár meničov, ktoré zaisťujú dobré basy. Výdrž batérie iba päť hodín nie je nijak zvlášť pôsobivá, ale nabíjacie puzdro predlžuje celkovú dobu prevádzky na približne 20 hodín.

Najnovšia súťaž pre Apple a Samsung

Hardvérová udalosť Amazon 2019 Všetky aktualizácie a zvýraznenia budíkov ozveny amazon a krytu nabíjania

Amazon Sidewalk, sieť s nízkym výkonom a malou šírkou pásma

Väčšina bezdrôtových štandardov má relatívne krátky dosah a zvyčajne sú obmedzené iba na váš domov, alebo sú drahé, náročné na údržbu a spotrebúvajú veľa energie. Amazon teraz dúfa, že jeho sieť chodníkov dokáže tento problém vyriešiť. Jedná sa o nový bezdrôtový štandard, ktorý prenáša signál až na vzdialenosť 1,6 km, pričom ponúka nízku spotrebu energie a šírku pásma. Možné využitie tejto siete zahŕňa snímače vody pre vaše rastliny a digitálnu schránku, s ktorou ste informovaní o prijatí pošty. Amazon budúci rok uvedie na trh aj inteligentnú psiu značku GPS s názvom Ring Fetch, ktorú môžete kedykoľvek použiť na vystopovanie svojich štvornohých priateľov..

Už nikdy neprídete o Bella

Udalosť hardvéru Amazon 2019 Všetky aktualizácie a najdôležitejšie informácie o značke amazonského chodníka pre psov

Inteligentná rúra Amazon pre ľudí, ktorí radi pečú a používajú Alexu

Na Amazon Hardware Event 2019 spoločnosť urobila aj niekoľko oznámení pre domácich kuchárov. Amazon Smart Rúra kompatibilná s Alexou je nepochybne najdôležitejším vrcholom. Inteligentný kuchynský spotrebič je celkovo mikrovlnnou rúrou 4 v 1, ktorá funguje ako konvekčná rúra, mikrovlnná rúra, fritéza a ohrievač potravín. Používatelia môžu odteraz využívať aj novú takzvanú funkciu skenovania do varenia, ktorá im umožňuje skenovať vopred zabalené potravinové výrobky. Potom ich inteligentná rúra Amazon automaticky uvarí.

Na Amazon Hardware Event bolo niečo aj pre kuchárov

Udalosť hardvéru Amazon 2019 Všetky aktualizácie a novinky hobby kuchári alexa inteligentnej rúry

Hardvérová udalosť Amazon nikdy nebola taká vzrušujúca. Od opatrení pre lepšie súkromie až po hlasy celebrít a inteligentné mikrovlnné rúry – každý si nájde niečo pre svoj vkus a nastavenie inteligentnej domácnosti.

Alexa aj pre auto s Echo Auto

Hardvérová udalosť Amazon 2019 Všetky aktualizácie a zvýraznenia gadget auto amazon echo