Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá bude debutovať koncom tohto roka

Disney Plus je oficiálny názov pripravovanej streamovacej služby Disney, ktorá bola prvýkrát predstavená v auguste 2017 a vyjde koncom tohto roka. Táto nová platforma z Domu myši bude hostiť tisíce hodín televíznych relácií a stovky filmov pre divákov všetkých vekových skupín. Bude to mať tiež významný vplyv na to, ako značky Disney, vrátane Pixar, Marvel a Lucasfilm, budú v budúcnosti podnikať. Tu je všetko, čo o službe zatiaľ vieme.

Disney Plus už čoskoro

Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá tento rok debutuje od klasiky po nový obsah

Dátum začiatku, cena a dostupnosť Disney Plus

Disney Plus bude v USA pôvodne uvedené na trh 12. novembra za cenu 6,99 dolára mesačne alebo 69,99 dolára za ročné predplatné. Do dvoch rokov od uvedenia na trh sa služba rozšíri po celom svete, dúfajme, že ešte skôr do Nemecka.

Spoločnosť Disney 11. apríla potvrdila, že má zmluvy o streamovaní s konzolami PlayStation 4 a televíznymi prijímačmi Roku.

Simpsonovci sú tam

Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá debutuje simpsonovcov a ďalšie televízne relácie neskôr v tomto roku

Disney Plus tiež podporuje streamovanie 4K pre filmy a televízne relácie, ktoré to ponúkajú. Aplikácie pre smartfóny a tablety podporujú sťahovanie obsahu, aby mohli používatelia sledovať filmy a relácie offline, pokiaľ si predplatia službu.

Aplikácia a užívateľská platforma Disney Plus obsahuje špeciálne oblasti pre značky Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Obsahuje tiež oblasti, kde môžete všetci Filmy, televízne relácie a pôvodný obsah služby. Používatelia si môžu vytvárať vlastné profily, aby si deti i dospelí mohli ukladať a sledovať svoje obľúbené relácie a filmy.

K dispozícii bude všetko od Marvelu po National Geographic

Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá bude debutovať na všetkých platformách Disney koncom tohto roka

Aké filmy a televízne relácie ponúka Disney Plus?

Keď Disney Plus vyjde koncom roka 2019, používatelia budú mať prístup bez reklám k viac ako 7 500 televíznym seriálom a 500 filmom. Disney potvrdilo, že všetky filmy Pixar a Star Wars budú k dispozícii v priebehu prvého roka. Obsahuje tiež takmer všetky filmy a televízne relácie od Marvel Studios po National Geographic Channel. Disney Plus ponúka aj klasický obsah Disney Channel s tisíckami epizód a viac ako 100 filmami. Disney Plus tiež pridáva množstvo televíznych relácií a filmov z nedávno získaného obsahu od spoločnosti 20st Century Fox. Tieto budú stále k dispozícii od prvého dňa.

Všetky nové exkluzívne filmy a televízne relácie

Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá debutuje s novými filmami a televíznymi reláciami neskôr v tomto roku

Spoločnosť Disney je navyše v súčasnej dobe zodpovedná za množstvo špeciálnych nových filmov pre streamovaciu službu vrátane prerábok mnohých hraných komédií. Rozpočty na exkluzívne filmy môžu byť až 35 miliónov USD a na desaťhodinovú televíznu šou až 100 miliónov USD. Mnoho filmov Disney, ktoré by sa mali dostať do kín ako prvé, bude mať svoj globálny debut až v Disney Plus. Na platforme nebudú žiadne filmy ani televízne relácie s hodnotením R. Namiesto toho idú do Hulu, z ktorého Disney v súčasnosti vlastní 60%.

Frozen 2 vychádza 22. novembra

Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá bude debutovať ešte tento rok, mnoho filmov sa objaví iba s novou službou

Pozrite sa na všetky klasiky

Disney Plus je nová streamovacia služba, ktorá debutuje tento rok a obsahuje klasiku