Drony 2019 – tieto skvelé inovácie sa nedávno dostali na trh

Technológia dronov je stále prístupnejšia a používanie je jednoduchšie. Každý nový rok nás výrobcovia inšpirujú novými inováciami zameranými na budúcnosť. Tu je novinka na trhu lietajúcich robotov na rok 2019. Tiež uvádzame našich obľúbených medzi najmodernejšími modelmi lietajúcich robotov.

Frugroboter Dji Ryze Tello

dji ryze tello lietajúci robot lúka

Inovácie v dronoch

Inovatívny podvozok je súčasťou novej generácie lietajúcich robotov. Jeho výdrž je vďaka inovatívnemu ochrannému krytu absolútne zaručená. Fotoaparáty s veľkým rozlíšením a viac ako 700 pixelov sa pomaly, ale isto stávajú štandardom. Šošovky je možné otáčať až o 90 °, aby sa prispôsobili konkrétnym podmienkam.

Použitie modulových batérií značne uľahčuje obsluhu moderných dronov ako predtým. Len niekoľkými stlačeniami tlačidla môžete začať a ovládať let zo svojho inteligentného zariadenia. Moderné drony sú tiež vyrobené zo super ľahkých materiálov a ponúkajú vynikajúcu funkčnosť v malých rozmeroch.

Lietajúci robot JJRC

jjrc 2019 lietajúce roboty na kolesách

Pokiaľ ide o vonkajší dizajn, existuje veľa rozmanitosti. Inovatívne drony 2019 zaručujú okrem kamier Full HD aj vynikajúce nahrávky vďaka inovatívnym funkciám pre stabilitu. Výsledky sú vo všeobecnosti v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi oveľa lepšie. Tu sú tiež naše obľúbené medzi najnovšími modelmi dronov!

Našich 7 obľúbených medzi modelmi dronov pre rok 2019

Tu je zoznam s našimi siedmimi obľúbenými lietajúcimi robotmi, ktoré okrem iného nádherne ilustrujú inovácie na trhu lietajúcich robotov. V závislosti od osobitostí charakteristík sú vhodné pre filmové alebo krajinné zábery. Niektoré sú obzvlášť kompaktné, a preto sú skvelé pre cestovateľov, ktorí radi dokumentujú svoje cesty obzvlášť inovatívnym spôsobom.

Lietajúci robot Parrot Mambo

papagáj mambo malý lietajúci robot

  • DJI RYZE TELLO
  • JJRC
  • PARROT MAMBO
  • UVIFY DRACO HD
  • DJI SPARK
  • YUNEEC BREEZE
  • DJI INSPIRE

Nový lietajúci robot UVIFY DRACO HD

skvelý lietajúci robot UVIFY DRACO HD

DJI SPARK – super skvelý lietajúci robot

lesný lietajúci robot DJI SPARK

DJI INSPIRE 2 – skvelý lietajúci robot

Lietajúci robot DJI INSPIRE 2 do mesta

Super modernejší Lietajúci robot Yuneec Breeze

yuneec vánok medzi stromami lietajúci robot