Grasslamp – hi -tech dizajnérska lampa na pestovanie zeleniny doma

Žijeme v dobe, v ktorej inovácie stále viac slúžia ľuďom a ich zdraviu. Preto začíname so sériou článkov venovaných trvalo udržateľnému životu a nášmu zdraviu. Dnes hovoríme o zelenom osvetlení v doslovnom zmysle slova. Konkrétnejšie ide o hi-tech dizajnérsku lampu, na ktorej môže rásť tráva.

Na pracovisku vždy potrebujete čerstvý vzduch

hi -tech obrazová stena skvelá lampa

Dizajnová lampa pre lepšie spojenie s prírodou

Vo väčšine veľkých miest je nedostatok prírody a tak strašne túžime po spojení s ňou. Úlohou inovácií, ako je táto dizajnérska lampa, je podporiť nás pri dosahovaní tohto cieľa. To sa deje veľmi elegantným spôsobom.

Bola integrovaná špeciálna technológia, s ktorou môžete vo vnútri oválnej lampy pestovať zelenú trávu. Môžete zasadiť aj niekoľko ďalších mikro-rastlín.

Funguje to veľmi dobre bez ohľadu na množstvo svetla a teplotu v miestnosti. Nepotrebujete pôdu ani hnojivá. voda a LED svetlo z dizajnovej žiarovky Gras sú úplne dostačujúce.

Dizajn je veľmi moderný

hi tech nádherné osvetlenie

Veľké výhody

Táto dizajnérska lampa čistí vzduch ako každá iná rastlina. Podporuje teda naše zdravie a podľa Feng Shui tiež priťahuje negatívnu energiu a spracováva ju. Tieto dizajnérske žiarovky samozrejme vylepšujú náš interiérový dizajn z čisto estetického hľadiska. Prichádzajú si na svoje ako moderná dekorácia a skvele sa hodia aj k tradičným konceptom nábytku.

Podľa toho, aký druh trávy si vyberiete, môžete niečo do kuchyne zožať. Napríklad na váš čerstvý šalát z vlastnej lampy alebo na lahodné smoothie!

Táto stolová lampa je ideálna na čítanie

hi -tech stolík s lampou

 V bare alebo reštaurácii by sa také „trávnaté svetlo“ dokonale zapísalo

lampa cez vitrínu hi tech

Dizajnová lampa sa hodí do rôznych interiérov

osvetlenie nočného stolíka hi tech

Táto stolná lampa vás priblíži k prírode

skvelá mačka hi tech