Hi-tech karaoke systémy nám pomáhajú znieť lepšie (alebo zaujímavejšie)!

Karaoke je veľmi populárny a vzrušujúci zážitok! Ale priznajme si to: niektoré bizarné hlasy môžu byť pre poslucháčov dosť odradzujúce. Vynálezcovia hi-tech systému karaoke chcú, aby sa tomu odteraz dalo vyhnúť. Vynález sa volá Singtrix a môže tiež prispieť k spomínanému zlepšeniu nášho hlasu a tiež ho vtipne zmeniť.

Karaoke systém Singtrix sa ľahko používa

Jednotlivé časti systému Singtrix zblízka

Karaoke systém budúcnosti, ktorý sa bude veľmi ľahko používať

Tento hi-tech karaoke systém bude čoskoro na trhu a mnohí si ho kúpia. Samo o sebe by to bol super silný motív na usporiadanie viacerých večierkov. Bolo by to veľmi jednoduché, pretože k nemu môžete pripojiť svoj smartphone alebo iPhone a systém bez problémov používať so všetkými aplikáciami karaoke.

Karaoke systém používa ako základ váš vlastný hlas, ale dodáva mu silu a opravuje tóny, ak ich nemôžete zasiahnuť sami. Každý sa bude cítiť trochu ako skutočná popová hviezda.

Návod na použitie je možné prečítať na displeji

Singtrix skvelý karaoke systém

Pridanie rôznych nástrojov

To nie je všetko, čím je tento inovatívny karaoke systém taký výnimočný. Je možné pridať tóny rôznych nástrojov a tieto funkcie sa aktivujú jednoduchým pohybom prstov. Môžete teda experimentovať s rôznymi úlohami v rámci kapely.

Túto inováciu absolútne vítame! Pretože Hudba a spev majú očividne liečivé účinky na našu dušu. Mnoho ľudí si na to netrúfne, pretože sú v rozpakoch zo svojho nedostatku talentu. To sa zmení s high-tech systémom karaoke Singtrix.

Systém Singtrix bol už predstavený v mnohých štúdiách a šou

Spevácka skupina Singtrix

Spievať v zbore nebolo nikdy také jednoduché

Singtrix mení rôzne programy

Singtrix bude určite veľkým hitom na detských oslavách

Skvelá párty s deťmi Singtrix

Karaoke systém Sintrix je možné bezpečne používať s mnohými rôznymi zariadeniami smartphone

Rôzne prvky techniky Singtrix