Hi -tech vankúše na spanie budúcnosti so zvukovou funkciou – Dreampad

Poruchy spánku boli medzitým v mnohých krajinách vyhlásené za epidémiu. Väčšina ľudí nemôže dobre spať, pretože v každodennom živote zažívajú veľa stresu a je ťažké relaxovať. Prakticky neexistuje žiadna veková skupina, ktorá by nebola ovplyvnená. To je určite tiež dôvod, prečo sa vyvíjajú hi-tech inovácie, ktoré ľuďom pomáhajú tento problém prekonať. Dnes vám predstavujeme taký, ktorý stále nie je na trhu, ale určite bude čoskoro k dispozícii bežným používateľom. Reč je o vankúši na spanie Dreampad.

Spací vankúš Dreampad – ortopedický variant

ortopedický model vankúša na spanie

Hi-tech vankúš na spanie Dreampad pre efektívnejšiu relaxáciu

Predstavte si, že prostredníctvom hi-tech technológií máte do vankúša integrovaný systém, ktorý hrá krásnu relaxačnú hudbu? Virtuálne vás zavedie na uvoľnené miesto, kde si môžete dopriať dokonalý relax. Väčšine ľudí to stačí na to, aby sa ich nervový systém uvoľnil.

Najlepšie na tom je, že túto hudbu budete počúvať iba vy. Váš partner alebo spolubývajúci teda bude nerušene spať vedľa vás alebo vo vašej blízkosti.

Tento vankúš na spanie môžete integrovať do iného

vankúš na spanie tenký dreampad

Relaxačný hudobný zážitok

Tento hi-tech vankúš na spanie ponúka úplne iný zážitok z počúvania hudby v porovnaní s tým, čo poznáme z predchádzajúcich zariadení. Hudobné tóny upokojujú nielen vašu myseľ, ale tiež sa šíria nervovým systémom a prispievajú k úplnej relaxácii. Stres sa odstráni zo všetkých častí vášho tela.

Niekoľko modelov Dreampad

varianty vankúša na spanie hi tech

Aktuálny priebeh projektu

Už v roku 2016 sa začalo zbierať finančné prostriedky na realizáciu tohto projektu. Spací vankúš vyskúšalo niekoľko ľudí, ktorí tiež poskytli svoju spätnú väzbu. Vďaka spätnej väzbe bol produkt výrazne optimalizovaný. Vďaka technológii Bluetooth je teraz možné používať ho aj bezdrôtovo. Tieto hi-tech vankúše na spanie už boli dokončené ako projekt a pravdepodobne budú čoskoro k dispozícii aj pre masového spotrebiteľa.

Technológia Bluetooth slúži na bezdrôtové používanie zariadenia Dreampad

spací vankúš nápad bluetooth

Hudbu z Dreampadu počujete iba vy

vankúš na spanie skvelé zariadenie

Spacie vankúše na relaxáciu – produkt budúcnosti

spací vankúš žena spí