Hi -Tech vertikálny záhradný GrowChef – zelené rastliny na každý deň!

Niektorým ľuďom práca v záhrade pripadá relaxačná. Je to pre nich meditácia a šport zároveň. Nie je to však každému po chuti, pretože veľa obyvateľov miest je na tvrdú prácu zvyknutých. Napriek tomu chce mať každý doma čerstvú zeleninu. Moderné a hi-tech inovácie šetrné k životnému prostrediu môžu teraz umožniť tým, ktorí nemajú zelený palec, vyrábať vlastnú zeleninu. To je možné s GrowChef – vertikálnou záhradou novej generácie, ktorú by sme vám chceli predstaviť.

Rastliny sa presúvajú zhora nadol

Pultová doska veľkých inovácií

Hi-tech vertikálna záhrada

Tento inovatívny produkt veľmi pripomína vertikálnu záhradu. Na troch úrovniach bolo možné použiť rôzne rastliny. Máte špeciálne miesto pre Zem, ale je distribuované v nádobách, z ktorých je neviditeľný, a preto s ňou takmer neprichádzate do kontaktu..

Táto hi-tech vertikálna záhrada má tiež svoje vlastné LED svetlo, ktoré výrazne podporuje rast rastlín.

Dizajn je taký bezproblémový a moderný, že sa nádherne zapíše do akéhokoľvek súčasného interiérového dizajnu. Môžete mať vlastnú lahodnú produkciu bez toho, aby ste sa akokoľvek znečistili. Vstavané inovatívne technológie umožňujú jeho rýchly rast, takže si môžete k jedlám dať čerstvú zeleninu každý deň.

Vďaka viacfarebnému osvetleniu je vertikálna záhrada obzvlášť atraktívna

Inovačné osvetlenie a skvelý dizajn

Princíp činnosti

Pre efektívnu produkciu zeleniny sú rozhodujúce nielen hi-tech technológie, ale aj veľmi pragmatické myslenie. Máme kvetináče s rôznymi hĺbkami na troch rôznych úrovniach. Po prvé, na najvyššiu vrstvu by ste mali dať najmenšie rastliny. Keď sú väčšie, potom sú posunuté nadol. Hotová výroba je na úrovni najbližšej k zemi. Stačí na určenom mieste doplniť špeciálny prostriedok. Potom bude rovnomerne rozložený na rôzne miesta určené na tento účel.

3D osvetlenie nie je užitočné iba pre rast rastlín, pretože dáva vášmu interiéru pridanú hodnotu prostredníctvom troch rôznych farieb. Túto hi-tech vertikálnu záhradu môžete samozrejme ľahko presúvať z jedného miesta na druhé.

Táto hi-tech záhrada by bola skvelým prízvukom v kuchyni

Inovácie v kuchynskej časti - vertikálna záhrada

Výroba šalátu doma bude v budúcnosti obzvlášť jednoduchá

Inovácie LED svetlo zelenina

Pri tejto záhradníckej práci sa nezašpiníte

nádherné osvetlenie - inovácie so svetlom

Ďalší model Hi-Tech Garden

veľké malé záhradné inovácie