Na týchto 10 najlepších hier roku 2019 sa netrpezlivo očakáva

2018 bol rok ako každý iný pre hry. Skvelé tituly ako Red Dead Redemption 2, God of War a Spider-Man sa dostali na trh a budú vás baviť ešte dlho. Na druhej strane – absolútne katastrofy ako Fallout 76, Tichý muž a More zlodejov. Čo nám herný priemysel môže ponúknuť tentokrát? Tu sú naše osobné top 10 hier 2019.

Dúfajme, že si týchto 10 najlepších hier roku 2019 užije každý

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 hier 2019 v tomto roku 2019 hier

Diabol môže plakať 5

Neobvyklá a neobmedzená séria bojov od Capcom je späť a Dante a Nero (rovnako ako nová postava s názvom V) sa zmocňujú otrasných nepriateľov. K zbraniam samozrejme patrí, ako obvykle, mystické obrie meče, silné strelné zbrane a takmer všetko, čo môžu hráči okradnúť, vrátane motorových motorových píl.

K dispozícii budú aj špeciálne pohyby, transformácie a predpokladaná spolupráca.

Najlepších 10 hier roku 2019: našťastie opäť so starými hrdinami

Dúfajme, že sa budeme tento rok tešiť na týchto 10 hier 2019, diabol môže plakať 5

Far Cry: New Dawn

Odohráva sa o 17 rokov neskôr Ubisofts Následníctvo Far Cry 5 sa konalo v americkom srdci po jadrovej vojne. Trailer zverejnený v decembri ukazuje pohľad na mladú ženu oslavujúcu „nový svet“ a príslušnosť k utopickému táboru obývanému mutantmi jeleňov a hippies. Ako vždy, od série môžeme očakávať vozidlá, zbrane, prieskum a dobrodružstvo.

Najlepších 10 hier roku 2019: Samozrejme, ďalšia hra Far Cry

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 tohtoročných hier 2019, ktoré budú svitať

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood je kooperatívna strieľačka z pohľadu prvej osoby. Akcia sa odohráva v 80. rokoch minulého storočia, keď franšízová hviezda B.J. Blazkowiczove „dvojčatá“ sa pokúšajú oslobodiť svojho otca od nacistov. Hra bola prvýkrát vydaná počas E3 2018 spoločnosťou Bethesda a nasleduje dobre prijatú strieľačku Wolfenstein 2: The New Colossus, ktorá vyšla v roku 2017.

Najlepších 10 hier roku 2019: Keď sa sci-fi stretne s históriou

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 hier tohto roku 2019 wolfenstein youngblood

Predkovia: Odysea ľudstva

Ancestors, prvýkrát oznámené v roku 2015, je akčným dobrodružným prežitím, ktoré vytvoril Patrice Desilets ‘ Digitálne hry Panache sa vyrába. Desilets je známy predovšetkým ako tvorca série Assassin’s Creed. Táto nová hra sa odohráva v prvých rokoch ľudskej evolúcie. Odohráva sa v sviežej a nádhernej africkej krajine a rozpráva príbeh o kolóniách ľudoopov a proto-ľudí v rôznych bodoch našej evolučnej cesty, ktoré interagujú so svojim okolím, vrátane dnes už zaniknutých šeliem..

Najlepších 10 hier roku 2019: Skočte do praveku ľudstva

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 tohtoročných hier 2019 predkov ľudskej odysey

Sny

Ambiciózny projekt Mediálna molekula, Vývojár série LittleBigPlanet je ďalším nástrojom na vytváranie úrovní s integrovanými logickými hrami, tentoraz však v úplne novom meradle. Vďaka škriatkovi, ktorý dokáže manipulovať svetom, ponúka Dreams hráčom širokú škálu nástrojov na vytváranie úrovní v 3D. Kampaň hry je postavená výlučne na týchto nástrojoch a nabáda hráčov, aby si vytvorili aj svoj vlastný herný svet.

Najlepších 10 hier 2019: veľmi fantastické

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 snov tohto roku

The Pathless

Pathless je z Štúdiá Giant Squid známy predovšetkým vďaka nádhernému dobrodružstvu pod vodou Abzu. Trailer ukazuje podobne osobitý umelecký štýl v réžii Matta Navu, umeleckého riaditeľa Journey. Trailer tiež ukázal lovca oblúkového ovládania, ktorý cestuje fantasy krajinou a komunikuje s magickými bytosťami.

Najlepších 10 hier roku 2019: The Pathless bude určite opäť vyzerať krásne

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 hier 2019 v tomto roku bez cesty

Sekiro: Shadows Die Twice

Akákoľvek nová franšíza od FromSoftware vytvára veľa vzrušenia. Koniec koncov, toto je spoločnosť, ktorá nám dala hry Dark Souls a Bloodborne. Sekiro: Shadows Die Twice je však pre spoločnosť príležitosťou vyskúšať nový kreatívny smer. Teraz je to viac o voľne plynúcich bojoch. Hra s Assassin’s Creed Flair, ktorá sa odohráva v stredovekom Japonsku, sa zameriava na tajné a letecké boje a je podporovaná historicky inšpirovanými zbraňami a nástrojmi..

Najlepších 10 hier roku 2019: pokračovanie hry Dark Souls alebo začiatok niečoho úplne nového?

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 hier v tomto roku, sekiro tiene dvakrát zomrú

Ovládanie

Remedy Games Entertainment, najlepšie známy pre Alan Wake a Quantum Break, je späť s ďalším high-tech, nadprirodzeným akčným dobrodružstvom. Remedy tentoraz sľuboval otvorenejší svet ako predchádzajúce, veľmi lineárne názvy. Ovládanie bolo uvedené v upútavke na tlačovej konferencii Sony E3 2018, kde mladá žena s telekinetickými schopnosťami a futuristickou zbraňou v ruke objavuje neustále sa meniaci svet..

Najlepších 10 hier 2019: Ovládanie

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 tohtoročných hier 2019

Psychonauti 2

Davovo financovaná 3D platformová hra od Double Fine a Starbreeze, oznámená v decembri 2015, ponúka Raz, psychického špióna, ktorý si razí cestu farebnými a inovatívnymi úrovňami. Raz používa rôzne schopnosti, ako je telekinéza a levitácia, vo svete plnom vtipov, irónie a postáv Tima Burtonesque.

Najlepších 10 hier roku 2019: Psychonauts 2

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 hier tento rok psychonauts 2

Prípad Babylonu

Ďalší skok do histórie a mýtov. Babylonský pád bol oznámený na E3 začiatkom tohto roka a je ďalším projektom japonského štúdia PlatinumGames. Spoločnosť je známa predovšetkým vďaka akčnej sérii Bayonetta. Trailer ukazuje hrozivú budúcnosť so silnými silami, ktoré sa stretávajú v boji za civilizáciu. K dispozícii bude veľa magických zbraní, ktoré umožňujú rýchly slash’n’dash.

Tieto 10 najlepších hier roku 2019 čoskoro potešia malých i veľkých. Redakčný tím Freshideen vám praje veľa zábavy pri hraní a pozeraní!

Najlepších 10 hier 2019: Babylon’s Fall

Dúfajme, že sa budeme tešiť na týchto 10 hier v tomto roku na jeseň babylons