Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá

Naše domáce zvieratá sú rodinnými príslušníkmi a zaslúžia si len to najlepšie! Vďaka neustále sa rozvíjajúcej technológii je jednoduchšie a lepšie ako kedykoľvek predtým vám to ponúknuť. Rovnako ako inteligentné domáce pomôcky zlepšujú náš život, môžu z nich ťažiť aj naši štvornohí priatelia. Poďme sa pozrieť na najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá, ktoré sme uviedli podľa kategórií kŕmenia, bezpečnosti, zábavy a hygieny.

Aj naši domáci miláčikovia chcú byť moderní

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá používané pre mačky

Inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá: Kŕmenie

S hektickým rozvrhom môže byť niekedy ťažké myslieť na správne množstvo jedla navyše. Z tohto dôvodu má viac ako polovica našich domácich miláčikov nadváhu. Rovnako ako my to môže viesť k rozvoju cukrovky, artritídy, vysokého krvného tlaku, ochorenia obličiek, rakoviny atď..

 viesť. Tieto pomôcky vám uľahčia kŕmiť domáceho maznáčika v správnom čase a vyhnete sa obezite.

PetSafe je moderný automatický podávač, ktorý má veľkú kapacitu (5,6 litra!) a presný systém dávkovania (medzi 29 ml – 946 ml). Pomocou funkcie pomalého kŕmenia je kŕmenie hltajúcich a rýchlo jedúcich domácich zvierat rozložené na 15 minút, aby sa zabránilo tráveniu. Môžete si kúpiť adaptér na pripojenie podávača alebo len vymeniť štyri D batérie. Priemerná životnosť batérie je zhruba celý rok.

PetSafe je spoľahlivý, prispôsobivý a samozrejme bezpečný pre zvieratá

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov automatický podávač dogsafe pre psy a mačky

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov automatická miska na potraviny

Inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá: bezpečnosť

Je skutočne stresujúce si predstaviť, že sa niekedy stratia domáce zvieratá. Kým sa niektoré domáce zvieratá opäť stretnú so svojimi pánmi, môže to trvať hodiny, dni alebo dokonca mesiace, ak nejaké existujú. Ak máte doma malého výtvarníka na úteku alebo radi chodíte na bezplatné bežecké prechádzky, zaobstarajte si GPS tracker je dobrý nápad.

Píšťalka 3 je malý GPS tracker, ktorý visí priamo na obojku psa alebo mačky. Je sprevádzaná mobilnou aplikáciou na sledovanie polohy a aktivity vášho domáceho maznáčika v reálnom čase. Môžete si vytvoriť osobnú bezpečnú zónu a dostávať upozornenie zakaždým, keď váš maznáčik opustí túto oblasť. Píšťalka 3 dokonca funguje ako fitness monitor, ktorý ukazuje, koľko kalórií váš chlpatý priateľ spálil, koľko kilometrov prebehol a koľko hodín spal. Jeho batéria vydrží až 7 dní a to by malo byť viac ako dosť na to, aby ste našli štvornohého priateľa.

Už nikdy nespúšťaj z očí Bello

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov pískajú 3 gps pre psy

GPS a fitness monitor v jednom

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov pískajú 3 gps pre psy a mačky

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov píšťalkujú 3 gps pre mačky

Inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá: zábava

Je ťažké necítiť sa previnilo, že necháte domáceho maznáčika samotného doma. Našťastie nám technológia dáva kreatívne spôsoby, ako zabaviť priateľov, aj keď sme hodiny ďaleko od ich okolia.

PetChatz je videotelefón, ktorý vašim osamelým miláčikom poskytne celodennú interakciu a zábavu. Je pripevnený k stene v úrovni očí so zvieratami a umožňuje obojsmernú zvukovú komunikáciu. Pomocou príslušenstva PawCall vám váš maznáčik môže volať na mobilný telefón, hrať mozgové hry alebo prepnúť na kanál DOGTV. PetChatz si môže rozdávať maškrty sám a naučiť vášho miláčika na diaľku pár trikov.

Domáce zvieratá s úzkosťou z odlúčenia budú mať z PetChatz obzvlášť prospech

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre komunikáciu petchatz domácich zvierat s mačkami a psami

PawCall je „klávesnica“ pre psov

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov petchatz petcall zariadenie pre inteligentné psy

Televízny program pre psa

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov petchatz dogtv hd tv pre psy

VARRAM je inteligentný fitnes robot, ktorý pomáha s úzkosťou z odlúčenia a ponúka množstvo aktivít (a odmien) v reálnom čase. Robot je optimálne navrhnutý tak, aby oslovil všetkých päť zmyslov vášho domáceho maznáčika, pričom zostáva mobilný a aktívny. VARRAM sa automaticky pohybuje po dome a pozýva Bella a Mieze, aby sa rozbehli za nimi. Inteligentné senzory zaistia, že nenarazí na žiadne prekážky; rozpoznáva polohu vášho domáceho maznáčika a pozýva vás iba na hranie v určených hodinách.

VARRAM nedovoľuje vašim domácim zvieratám nudiť sa

Najlepšie gadgety pre smart home pre domácich miláčikov, varramové roboty na hranie a zaneprázdnenie sa

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich zvierat varram robot robia psy a mačky šťastnými

Inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá: hygiena

Aká je najhoršia časť každodenného života majiteľa mačky? Čistenie odpadkového boxu, samozrejme! A ak niekedy dostanete svoje Pes umytý potom poznáte aj výzvy, ktoré s tým súvisia. Cieľom týchto domácich pomôcok pre inteligentné domácnosti je drasticky zmeniť obe situácie.

LavvieBot je automatický box na odpadky ovládaný WiFi. Znečistenú podstielku premiestni do spodnej, ochutenej komory s vreckom, ktoré potom ľahko vyprázdnite. LavvieBot tiež zaisťuje, aby vaše mačiatko nešírilo špinu po miestnosti – pomocou systému posuvnej mriežky, ktorý jej pred odchodom ľahko otrasie labky. Priložená aplikácia Purrsong vás upozorní, keď je potrebné doplniť podstielku, a sleduje rovnomernosť vášho zvieraťa.

LavvieBot prevezme nepríjemnú úlohu čistenia odpadkového koša

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov lavviebot inteligentný odpadkový box

Trochu ako malá práčka

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov lavviebot inteligentný odpadkový box

Aquapaw je kombinovaná kefa na umývanie a škrabanie pre psov. Na rozdiel od bežných striekacích zariadení sa pomôcka prichytí k ruke a umožní tak plnú kontrolu. Voda je dostatočne silná, aby prenikla aj do hustej srsti, zatiaľ čo kefa jemne vtiera mydlo do pokožky. Aquapaw má sprchovú hlavicu a adaptér záhradnej hadice, ktoré umožňujú kúpanie vo vnútri aj vonku.

Vďaka Aquapaw je doba kúpeľa menej stresujúca

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov aquapaw psy sa ľahko umývajú

Najlepšie gadgety pre inteligentné domácnosti pre domácich miláčikov aquapaw pre sprchovanie mŕtvych psov

Záver: Naša Bello a Kitty by pre nás urobili čokoľvek, a preto je našou úlohou postarať sa o nich čo najlepšie. Inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov zaisťujú, že váš najlepší priateľ zostane celý život šťastný a každodenný život bude pre vás o niečo jednoduchší. Keď ste pripravení vrhnúť sa na technológie inteligentnej domácnosti, odporúčame vám začať najskôr so svojim domácim miláčikom.

iFetch môže hádzať tú malú modrú loptičku pre vášho psa na celé hodiny

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domácich miláčikov, ifetch, hádže loptičky pre vášho psa

Samsung Dream House je vybavený tabletom, bežeckým pásom, vírivkou atď.

Najlepšie gadgety pre inteligentné domácnosti pre domácich miláčikov inteligentný domček pre psov Samsung

Najlepšie inteligentné domáce pomôcky pre domáce zvieratá jack russel teriér používajú prenosný počítač