Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas pandémie

Aj keď o vynikajúce hry pre jedného hráča nie je núdza. V týchto pandemických časoch však radšej trávime viac času so svojimi blízkymi. Najlepšie a najpamätnejšie zážitky v hre si aj tak vyžadujú hráča dva. Či už spoločne riešite hádanky, porazíte príšery alebo budete proti sebe závodiť, videohry sú s partnerom vždy zábavnejšie! Z tohto dôvodu sme pre vás oboch vytvorili tento zoznam. Jedná sa o najlepšie kooperačné videohry pre páry, ktoré vás zabavia na dlhé hodiny v karanténe.

Ktoré z týchto videohier pre páry si spolu vyskúšate??

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas pandemického páru hrajúceho ovládač

Portál 2

Kooperatívny režim Portal 2 je ideálnou voľbou pre páry, ktoré hľadajú hru, ktorá vyžaduje logické myslenie. Je tiež zábavné hrať režim kampane s druhým hráčom. Aj potom vás však jedinečné úrovne vytvárané používateľmi budú zamestnávať dlho po dokončení pôvodného obsahu hry.

Niektoré si dokonca môžete vytvoriť aj sami.

Portál a jeho nástupca sú plní vtipných situácií

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas hrania hry pandemic portal 2 co op

Pohraničie 3

Borderlands 3 je jednou z najlepších kooperatívnych hier s otvoreným svetom. Zatiaľ najväčší svet prevodovky je plný bláznivých postáv, pútavých misií a viacerých planét na preskúmanie. Aj keď sa dá hrať sólo, dlhoroční fanúšikovia Borderlands vedia, že keď zapojíte priateľa alebo partnera, bude to oveľa zaujímavejšie..

Dizajn Borderlands je veľmi jedinečný

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas pandemickej kooperatívnej hry Borderlands 3

Mario Kart 8 Deluxe

Všetky hry Mario Kart sú vynikajúce videohry pre páry a priateľov. Ich jedinečný systém náhodných položiek tiež znamená, že aj menej skúsení hráči môžu súťažiť a vyhrávať proti svojmu profesionálnemu partnerovi. Na prepínači Nintendo je Mario Kart 8 Deluxe ideálny pre dvoch hráčov, pretože ho môžu hrať v televíznom alebo stolnom režime s dvoma otočenými ovládačmi Joy Con nabok.

Takmer všetky tieto hry môžete nájsť hneď Steam

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas mario kart 8 rennen pandemic co op

Čierna listina Splinter Cell

Hlavný hrdina série Splinter Cell Sam Fisher je zvyčajne osamelý vlk. Ale aj on môže z času na čas v prípade potreby pracovať s partnerom. Blacklist je najnovšia tajná akčná franšíza Ubisoftu a ponúka sériu krátkych kolaboratívnych misií, ktoré vyžadujú, aby dvaja hráči pracovali v dokonalej harmónii. Niektoré oblasti sú dokonca prístupné iba pomocou kooperatívnych podporných schopností.

Vyskúšajte si, aké to je byť tajným agentom

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas kooperatívnej hry Splinter Cell Blacklist

Cuphead

Cuphead je jednou z najťažších hier tejto generácie a nie je bezdôvodne nazývaná kreslenými Dark Souls. Hrať sólo a dokončiť to je frustrujúce a chce to pevné nervy. Riešenie? Kooperácia samozrejme! Na to bola hra napokon navrhnutá. Nie je náhoda, že sa dve hlavné postavy objavujú na všetkých logách a plagátoch hry. Ak teda vy a váš partner hľadáte výzvu, je to hra pre vás.

Roztomilý vzhľad je celkom klamný

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas hrania pandemickej hry Cuphead boss

Diablo III

Aj keď Diablo III začalo trochu drsným štartom, z tejto hry sa za tie roky stala fenomenálna akčná RPG raketa. Na výber je sedem rôznych tried, hodinová kampaň akcie a dobrodružstva, rozšírenie Reaper of Souls a stály prúd nového obsahu, ktorý Blizzard pravidelne aktualizuje.

Diablo je jednou z najobľúbenejších franšíz spoločnosti Blizzard

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas kooperačnej pandemickej hry diablo 3

Každý vie, že tímová práca je základnou zručnosťou, ktorú by mal každý ovládať. Kooperatívne a multiplayerové videohry pre páry sa opakovane osvedčili ako úspešné pri ich vývoji. V týchto ťažkých časoch izolácie zostane vaše puto silné a zdravé iba vtedy, ak spolu budete pravidelne robiť niečo zábavné.

Hľadáte ďalšiu najlepšiu alternatívu? MMO a MOBA sú v súčasnosti veľmi populárne!

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas pandemickej hry mmo rpg wow

Najlepšie kooperačné videohry pre páry počas pandémie moba lol League of Legends