Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách

Automobilová technológia sa v posledných rokoch rýchlo rozvíjala. Do konca roku 2019 už v Elone Muskovi môžeme mať na trhu samoriadiace autá. Kým však nepríde čas na robotické autá, budeme sa musieť uspokojiť s niekoľkými úžasnými automobilovými pomôckami na rok 2019. Ak vlastníte nové high-tech vozidlo, niektoré z týchto vychytávok pravdepodobne nebudete potrebovať. Ak to neurobíte, dotyk moderných funkcií môže byť rozhodujúci pre vašu bezpečnosť a pohodlie. Ukážeme vám niektoré z najlepších automatických pomôcok na rok 2019.

Tak by mohla vyzerať blízka budúcnosť šoférovania

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách. Futurizmus v automobilovom priemysle

Auto gadgety 2019: YI Mirror Dash Camera

Nie je nič otravnejšie, ako sa snažiť poisťovni vysvetliť, že za nehodu nemôžete vy. Teraz je dôkaz vo fotoaparáte YI Mirror Dash. Nielenže ho môžete použiť na zaznamenávanie zábavných videí s vami a vašimi priateľmi na ceste, ale môžete tiež poskytnúť dôležité dôkazy HD v prípade nehody..

Tento systém obsahuje širokouhlú kameru smerujúcu dopredu 1 080 p a kameru s rozlíšením 720 p a tiež dotykový displej 4: 3, ktorý sa montuje na spätné zrkadlo.

Majte na dosah ruky video dôkaz alebo zaznamenajte zábavné chvíle s ľuďmi okolo vás

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na zrkadlovej prístrojovej kamere go yi

Auto gadgety 2019: HUDWAY Cast Head-up displej

Prvá automobilová vychytávka svojho druhu, HUDWAY Cast premení akýkoľvek smartphone na heads-up displej (HUD) vášho vozidla, ktorý premieta GPS navigáciu na priehľadnú obrazovku pred vami. Podporujú ho zariadenia so systémom Android aj iOS a dá sa použiť aj na prijímanie hovorov, čítanie a nastavovanie hudby.

Head-up displej zaberá málo miesta a neruší vás pri riadení

Najlepšie gadgety do auta pre rok 2019, ktoré vás udržia v bezpečí a pohodlí na cestách, vždy posuňte displej

Auto gadgety 2019: Bezpečnostný monitor inteligentných pneumatík Nonda ZUS

S ZUS, najnovšou pomôckou do auta od spoločnosti Nonda, môžete sledovať tlak v pneumatikách v reálnom čase z mobilného telefónu. Vďaka inovatívnemu algoritmu AccuTemp inteligentný monitor bezpečnosti pneumatík detekuje netesnosti, teplotu pneumatík a tlak v pneumatikách. ZUS má tiež systém proti krádeži a vstavaný port USB na nabíjanie ďalších zariadení.

Stav pneumatiky je nevyhnutné

Najlepšie gadgety do auta roku 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách, inteligentná kontrola bezpečnosti pneumatík nonda zu

Auto Gadgets 2019: Nabíjačka do auta Roav VIVA s podporou Alexa

Dajte viac ako 25 000 príkazov inteligentnému asistentovi z Amazonu Alexa a súčasne nabíjajte svoje zariadenia. Okrem navigácie ovládanej hlasom, telefonovania bez použitia rúk, objednávania a streamovania hudby vám ponúka aj možnosť ovládať inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti na diaľku z auta.

Alexa teraz môže tiež sadnúť do auta

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri nabíjaní do auta go roar viva s funkciou alexa

Auto Gadgets 2019: Ručný kávovar do auta

Už žiadne zbytočné prestávky na kávu s dlhými frontami a pomalými baristami na ceste. To Handpresso je najnovšia automobilová vychytávka pre milovníkov kávy. Tento malý kávovar bol navrhnutý výhradne na použitie v aute a je možné ho zapojiť do zapaľovača cigariet. Perfektné espresso dodá len za 2 minúty. Výrobok je dostatočne kompaktný, aby sa zmestil do držiakov na poháre a funguje s kapsulami aj s mletou kávou.

Teplá káva kedykoľvek na cestách

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie v ručnom kávovare go do auta

Auto gadgety 2019: Mini elektrický chladič a ohrievač Cooluli

Napájacie zdroje AC-DC a termoelektrický systém, ktorý umožňuje prechod z chladenia na vykurovanie, robia z Cooluli ideálneho spoločníka na cesty autom a kempovanie. Energeticky úsporná a mimoriadne tichá mini chladnička s objemom 4 až 15 litrov je dostatočne kompaktná na to, aby sa na nej dalo sedieť. Môžete ho zapojiť do zapaľovača cigariet, portu USB alebo sieťovej zásuvky doma a udrží vaše jedlo, nápoje, starostlivosť o pokožku a lieky v teple alebo chlade 24/7.

Takáto šikovná malá chladnička je pri kempovaní nevyhnutná

Najlepšie gadgety do auta 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie v mini chladničke a ohrievači go cooluli do auta

Gadgety do auta 2019: Organizér zadných sedadiel PALMOO

Udržať auto čisté a upratané počas dlhej cesty, najmä s deťmi, znie spočiatku ako nesplniteľná misia. PALMOO však môže byť presne riešením pre vás a vašu rodinu. Táto PU koža s 9 oddelenými vreckami ponúka zadné sedadlo-Organizátor dostatok miesta pre všetky vaše cestovné doplnky, robí jazdu ešte pohodlnejšou a chráni zadné sedadlo pred poškriabaním.

Vždy majte svoje auto usporiadané a deti zabávajte

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na organizéri zadných sedadiel go palmoo

Gadgety do auta 2019: Čistička vzduchu do auta Philips GoPure

Odstráňte pachy a vyčistite vzduch vo svojom vozidle pomocou systému Philips GoPure. Je elegantný, moderný a ľahko sa inštaluje a využíva špičkové technológie Čističky vzduchu do autatrojvrstvový filtračný systém, ktorý absorbuje až 99% škodlivých baktérií, plynov, dymu a pachov v kabíne. Má tiež vstavaný snímač častíc vzduchu, ktorý zobrazuje aktuálnu kvalitu vzduchu.

Už žiadne nepríjemné pachy v aute

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách, čistý čistič vzduchu philips go

Auto gadgets 2019: WheelMate Extreme Vehicle Desk

Premeňte svoje auto na mobilný pracovný priestor s týmto stolom do auta zo 100% prírodného dreva od AutoExec. WheelMate Extreme je ergonomický, pripevňuje sa takmer na každý volant a je ideálny na písanie, jedenie a podporu tabletu, mobilného telefónu alebo prenosného počítača..

Ideálne pre vždy zaneprázdneného podnikateľa

Najlepšie gadgety do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri jazde na extrémnom dreve do auta

Auto gadgety 2019: Tile Mate

Všetci veľmi dobre vieme, aké frustrujúce môže byť stratiť kľúče alebo kabelku doma alebo zabudnúť, kde ste naposledy zaparkovali auto. Tento šikovný malý gadget vám ich môže pomôcť nájsť. Môže byť pripevnený k akémukoľvek vášmu príslušenstvu, či už ide o kľúčenku, mobilný telefón, tašku alebo dokonca bicykel. Na zariadenie môžete „zavolať“ z mobilného telefónu alebo v aplikácii zistiť, kde bola položka naposledy. Môžete tiež stlačiť tlačidlo na Kachľový kamarát Stlačte ho sami a vyvolajte svoj mobilný telefón, dokonca aj v tichom režime.

S Tile Mate nie je nič stratené

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách

Auto gadgety 2019: štartér a nabíjačka Arteck

Mnoho automobilov v chladnom počasí ťažko štartuje alebo vôbec. S týmto gadgetom nebudete musieť volať o pomoc odťahovú službu. Arteck je malé, ale výkonné zariadenie, ktoré vám po úplnom nabití umožní až 20 pokusov o štart s dodanými káblami a svorkami. Môžete ho tiež použiť na nabíjanie všetkých prenosných zariadení. A aby toho nebolo málo, je tu aj vstavaná LED baterka so SOS signálnym svetlom.

Malé, ale pekné: Ušetrite čas a peniaze s týmto malým štartérom

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách, pomáhajú pri štartovaní a nabíjaní pomocou baterky

Auto Gadgets 2019: Automatický stan do auta Lanmodo

V ideálnom prípade by mal svoje auto v jednom každý garáž Vypnuté. U mnohých to však nie je možné. Lanmodo je najlepšou alternatívou k garáži, ktorá je pravdepodobne dostupná na trhu. Stan do auta poskytuje tieň a chráni vaše vozidlo pred padajúcimi predmetmi, dažďom, krupobitím, snehom, vtáčím trusom, prachom atď. Ak sa Lanmodo nepoužíva ako dáždnik do auta, môže byť tiež premenený na stan až pre sedem osôb s ďalšie USB k nabíjaniu iných zariadení ponúka – úplne ideálne pre kempovanie uprostred prírody.

Chráňte svoje auto šikovne!

Najlepšie pomôcky do auta pre rok 2019, ktoré poskytujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie v automatickom stane a kempingovom stane go lanmodo

Záver: Ak milujete svoje auto, dostanete len to najlepšie. Zaistite si väčšie pohodlie, bezpečnosť a efektivitu na cestách. Urobte prvý krok k high-tech vozidlu s týmito pomôckami do auta 2019.

Najlepšie gadgety do auta 2019, ktoré zaisťujú väčšiu bezpečnosť a pohodlie na cestách, high -tech auto s obrazovkou