Nová funkcia Pokemon Go Buddy Adventure príde v roku 2020

Spoločnosti Niantic a The Pokemon nedávno oznámili, že Buddy Adventure bude od roku 2020 k dispozícii na celom svete pre Pokemon Go. Táto funkcia ponúka množstvo nových spôsobov interakcie s vašim Pokémonom a množstvo nových funkcií, ktoré môžete odomknúť prehĺbením puta s najlepším priateľom Pokémona.

Okrem vydania a srdcervúce prívesy má Niantic v jednom Príspevok v blogu vysvetľuje novú funkciu Pokemon Go: „V novej funkcii Buddy Adventure môžu tréneri na celom svete zažiť, aké to je v skutočnosti, keď s nimi Pokémon objavuje svet.“

S pribúdajúcimi funkciami AR sa svet ako vo filme Detektív Pikachu čoskoro stane realitou

Nová funkcia Pokemon Go Buddy Adventure prichádza v roku 2020 s pokémonom, choďte na prechádzku a objavujte svet

Virtuálni priatelia v novom režime Pokemon Go

Keď je zapnutý režim AR +, existuje niekoľko jedinečných spôsobov, ako môžete so svojim Pokémonom komunikovať. Náklonnosť vášho Pokémona sa meria v srdciach, ktoré si môžete zarobiť chodením, bojom, hladením, kŕmením a fotografovaním spolu s nimi.

V priebehu času sa úroveň vášho kamaráta zvýši, čo odomkne nové výhody. Všetky úrovne kamarátov si môžete pozrieť nižšie:

  • Dobrý priateľ: Váš Pokémon vás môže sprevádzať pri zobrazení karty! Na stránke profilov kontaktov môžete tiež vidieť, ako sa váš Pokémon cíti.
  • Dobrý kamarát: Váš priateľ Pokémona vám teraz môže pomôcť pri stretnutiach s Pokémonom! Môže vám tiež priniesť rôzne užitočné položky.
  • Ultra priateľ: Váš Pokémon vám pomôže preskúmať svet okolo vás tým, že vás bude informovať o zaujímavých miestach v okolí! Tiež vám prináša suveníry, ktoré môžete sledovať na svojej profilovej stránke.
  • Najlepší priateľ: Staňte sa svojimi Pokémonmi najlepšími priateľmi a bude nosiť stužku najlepšieho priateľa, aby všetkým ukázal, ako blízko ste si dvaja! Pokémoni, s ktorými ste najlepší priatelia, môžu tiež získať zvýšenie CP v boji.

Aktualizácia dostane aj profilovú stránku. Teraz môžete sledovať aktuálnu náladu svojho Pokémona, jeho ukazovateľ lásky, úroveň kamaráta a pokrok smerom k získaniu sladkostí. Stránka tiež zobrazuje denný prehľad aktivít. Tu je to, čo musíte urobiť, aby ste si získali väčšiu náklonnosť.

Častá interakcia s novým najlepším priateľom vám prinesie nové funkcie

Nová funkcia Pokemon Go Buddy Adventure prichádza v roku 2020 ako priateľ pre pokémonov

Náklonnosť sa meria v srdciach

V roku 2020 prichádza nová funkcia Pokemon Go Buddy Adventure, ktorú si srdcia lásky pokémona miláčika zaslúžia

Vyskúšate novú funkciu v Pokemon Go?

Spoločnosti Niantic a The Pokemon taktiež oznámili, že po spustení novej funkcie Buddy Adventure bude pre Pokemon Go k dispozícii zdieľaný režim AR. Nový režim umožňuje fotografovať so svojimi pokémonmi až trom trénerom v tej istej oblasti.

V Pokemon Go si tiež môžete vopred nastaviť priateľa Pokémona. Vybraný pokémon sa potom zobrazil vedľa vášho trénera na stránke profilu. Potom, keď sa vyberiete na prechádzku so svojim priateľom, začnete zarábať sladkosti. Ale to bolo asi tak všetko. Funkcie boli veľmi obmedzené. So zavedením hry Buddy Adventure sa aktivuje mnoho ďalších objavných a zážitkových funkcií. Majú pocit, že so svojim Pokémonom vytvárate skutočné partnerstvo.

Dokončujte každodenné činnosti a získajte srdcia

Nová funkcia Pokemon Go Buddy Adventure prichádza v roku 2020 Squirtle Stats na mobilných telefónoch

Nová funkcia Pokemon Go Buddy Adventure prichádza v roku 2020 s virtuálnym kŕmením domácich zvierat