Oral-B vyvíja inteligentnú elektrickú zubnú kefku s AI

Čistenie zubov je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré musíte každý deň vykonávať. Štúdie však ukázali, že veľa ľudí na to nepoužíva správnu techniku. Ak nečesáte dostatočne dlho, zanedbávate určité oblasti alebo príliš tlačíte, môže to skôr alebo neskôr spôsobiť vážne problémy. Teraz nová elektrická zubná kefka Genius X spoločnosti Oral-B dúfa, že s pomocou AI vyhrá boj s nedbalou ústnou hygienou. V dnešnej dobe sa zdá, že každá značka sa pokúša využiť strojové učenie na to, aby svoje výrobky vybavila „superveľmocami“ umelej inteligencie.

Zubná kefka budúcnosti?

Oral-B vyvíja inteligentnú elektrickú zubnú kefku s AI sadou inteligentných kefiek

Čo je také nové na novej zubnej kefke Oral-B??

Inteligentná elektrická zubná kefka Oral-B poháňaná AI sa pripája k vášmu smartfónu prostredníctvom technológie Bluetooth a aktivuje časovač, keď začnete čistiť zuby. Špeciálna aplikácia vám pripomenie, kedy zmeniť polohu, a navrhne, kde ďalej postupovať.

Séria senzorov vás upozorní, ak vyvíjate príliš veľký tlak, a na konci vám poskytne celkové hodnotenie. Časom vás to povzbudí k zlepšeniu celkového hodnotenia lepším čistením zubov. Tieto výsledky môžete tiež vidieť historicky prostredníctvom aplikácie. Váš telefón tiež ukladá údaje o tom, ako často vám krvácajú ďasná. Oral-B Genius X tiež kombinuje tri rôzne druhy pohybov na efektívne čistenie zubov, a to oscilačné, rotačné a pulzné pohyby..

Celkové hodnotenie v špeciálnej aplikácii

Oral-B vyvíja inteligentnú elektrickú zubnú kefku s hodnotením aplikácie AI na konci

Nie je prvým svojho druhu

Toto nie je prvá zubná kefka Oral-B pripevnená k smartfónu. Spoločnosť uviedla na trh kefku s podporou Bluetooth v roku 2014, ale dala sa naprogramovať iba pomocou zubného lekára. Rad zubných kefiek Genius bol uvedený na trh v roku 2016. Predchádzajúce modely však museli na sledovanie čistenia zubov používať fotoaparát vášho smartfónu. To znamenalo, že pri každom čistení kefkou ste museli vložiť telefón do držiaka v zrkadle v kúpeľni. To môže byť po chvíli veľmi nepríjemné.

Štyri farebné variácie na výber

Oral-B vyvíja inteligentnú elektrickú zubnú kefku s AI všetkých možných farieb

Inteligentná technológia za vysokú cenu

Otázkou, na ktorú si teraz musíme odpovedať, je iba to, či si zubná kefka Genius X svoju cenu 200 eur skutočne zaslúži. Onvi a Kolibree už roky ponúkajú zubné kefky podobné Genius X. Kolibree premieňa čistenie zubov na videohru pre deti. S Prophix nahrávky môžete streamovať zvnútra úst. Ak sa len snažíte zlepšiť ústnu hygienu alebo si uľahčiť čistenie zubov, môžete získať kvalitnú elektrickú zubnú kefku za menej ako 30 dolárov.

Dvanásť rôznych farieb svetla pre maximálnu personalizáciu

Oral-B vyvíja inteligentnú elektrickú zubnú kefku s aplikáciou AI a farebnými svetlami zubnej kefky

Oral-B Genius X je fascinujúcim pohľadom do budúcnosti elektrických zubných kefiek, konkrétne začlenenia systémov AI. Vysoká cena ho však robí pre mnohých ľudí nedostupným, najmä keď existuje toľko ďalších možností. Ak však chcete najnovšie a najmodernejšie zariadenie, určite to vyskúšajte.

Nabíjacia stanica pre mobilný telefón v cene

Oral-B vyvíja inteligentné elektrické zubné kefky s AI s nabíjačkou pre kefky a mobilné telefóny