Philadelphia’s gadget Bagel To všetko zmení na bagel

Z krémový syr Značka Philadelphia je spojená najmä s veľmi špecifickým jedlom – rožkom. Ale čo je to vlastne rožok? Samozrejme, že poznáme základy – okrúhle a cesto s pečivom s otvorom v strede, ktoré je v poslednej dobe veľmi trendy. Ale s novým výrobkom s príslušným názvom Bagel That, ktorý vymysleli odborníci na smotanový syr vo Philadelphii, môžete zrazu začať spochybňovať všetko, čo ste si mysleli, že viete o bageloch..

Pre „núdzové prípady“, keď nemáte poruke bagety

Zábavný gadget Philadelphia Bagel, ktorý všetko zmení na bagel, automatický smotanový syr

Bagel To je kuchynská pomôcka s veľkým humorom

Nekomplikovaná kuchynská pomôcka „vám umožní vyraziť dieru do takmer čohokoľvek a okamžite z nej urobiť bagel“, vysvetľuje značka. “Do stredu zariadenia vložte toast, vafľu, palacinku alebo iné pečivo.” Potom zatlačením páčky vyrazte dieru a okamžite vytvarujte bagetu.

Pretože ak to vyzerá ako rožok, môžete naň natrieť Philadelphiu. “

„Ľudia milujú dávať smotanový syr Philadelphia na rožky, ale čo keď zatúžite po Philly a nemáte rožok?“ Povedala vo vyhlásení Megan Magnuson, zástupkyňa riaditeľa marketingu pre Philadelphiu. “Vyvinuli sme zariadenie, ktoré možno použiť na premenu iných potravín na rožky.” Prípitok? Bagel To. Vafle? Bagel To. Aj tortilla? Bagel To tiež. “Zariadenie bolo inzerované ako revolučný nástroj a donedávna bolo dostupné na Amazone len za 9,99 dolára. Stránka produktu však teraz naznačuje, že v súčasnosti už nie je k dispozícii.

Ak to vyzerá ako rožok, namažte naň Philadelphiu

Philadelphia's gadget Bagel, ktorý robí zo všetkého zábavnú reklamu na bagel so smotanovým syrom

Len ako vtip

Našťastie Philadelphia podporuje skutočnosť, že celá táto vec je veľký vtip. Vo vašom Video z YouTube je konečne chytľavá znelka s textom hodným Grammy „Ak to vyzerá ako rožok, je to pravdepodobne rožok“. Video v skutočnosti robí túto absurditu ešte horšou, pretože diery dieruje do palacinky, bagety, omelety, vafle, kúska pizze a dokonca aj do kúska ananásu a všetky zaleje smotanovým syrom..

Philadelphia's gadget Bagel To premení čokoľvek na rožok, aby sa čokoľvek stalo na rožok

Aby bolo všetko jasné, Bagel To nie je nevyhnutné zariadenie na vašej kuchynskej linke. Reklamy sú natoľko hlúpe, že ich ľudia chcú zdieľať. A reklama samozrejme nie je pre gadget Bagel That. Má to povzbudiť zákazníkov, aby si kúpili viac smotanového syra.

Vlani v novembri sa o podobný počin pokúsila značka cookie Oreo. Pustila malý jukebox, ktorý používal jej sušienky namiesto vinylových platní a keď bola na koláčik umiestnená zapisovacia ihla, prehrala štyri vopred nahrané melódie. Ďalšou pozoruhodnou novinkou je limitovaná edícia KFC Firelog, ktorá voňala ako vyprážané kura značky hneď, ako pristála v krbe. Vďaka týmto produktom chcú značky vzbudiť záujem o sociálne siete a dať svojim výrobkom pocit osobnosti.

Vianočný špeciál od KFC

Philadelphia's gadget Bagel, ktorý všetko premení na bagel kfc firelog limitovaná edícia Vianoc

Filadelfský gadget Bagel, ktorý všetko premení na vianočnú škatuľu s bagetovým oreo sušienkom