Prvý bezdrôtový hi-tech zvonček s kamerou z August Home

Americká spoločnosť August Home nedávno dala výpoveď Augustový pohľad zapnutý, bezdrôtový inteligentný zvonček s kamerou, obojsmerným zvukom, detekciou pohybu a bezplatným časovo obmedzeným cloudovým úložiskom pre krátke videoklipy. August View je druhým zvončekom spoločnosti s kamerou, ktorá sa vo veľmi krátkom čase pripojí k prvému August Doorbell Cam Pro. Pridajte sa k nám, keď sa bližšie pozrieme na tento moderný gadget!

Vidieť a vítať hostí z diaľky

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou od augusta Home obojsmerná komunikácia v reálnom čase

V akom zmysle je zvonček August View s kamerou nadradený bežnému zvončeku?

Zvonček od August Home má na jednej strane HD kameru. Videosenzor spoločnosti August View zachytáva a prenáša video s revolučným rozlíšením 1440 p. To je o 33% viac pixelov ako v plnom rozlíšení 1080p HD!

Detekcia pohybu odosiela upozornenia v reálnom čase, akonáhle detekuje návštevníka pred dverami. Jeho citlivosť je plne nastaviteľná, aby ju nespúšťali napríklad aktivity na chodníkoch. Hi-tech zvonček s kamerou má tiež funkciu priblíženia a minimálny efekt skreslenia rybieho oka pre ešte väčšiu čistotu obrazu..

Konečne zvonček s kvalitou obrazu HD

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou z August Home vidí návštevníkov v reálnom čase prostredníctvom aplikácie

August View je najlepšie kombinovať s August Smart Lock, inteligentným prístrojom, ktorý je pripevnený k vnútornej strane dverí. Umožňuje vám vpúšťať návštevníkov cez mobilnú aplikáciu a potom znova zamknúť dvere bez ohľadu na to, či ste vo vedľajšej miestnosti alebo v inej krajine. “Už to nie je o tom, udržať tých zlých von, ale o tom, že vpustíte správnych ľudí v pravý čas,” povedal August Home..

August Smart Lock sa ovláda aplikáciou a môže na diaľku otvárať a zatvárať dvere

Hi-Tech Inteligentný zvonček s kamerou od augusta Domov inteligentný zámkový systém od augusta

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou zo augusta domov, zo augusta, pohľad otvárajte a zatvárajte

Augustovú aplikáciu môžete použiť aj na prehrávanie živých videí alebo uloženie päťsekundových videoklipov v cloude na jeden deň bezplatne. Dostupné predplatné uchováva videoklipy v cloude až 15 alebo 30 dní, v závislosti od plánu.

Hi-tech zvonček s kamerou August Home je bezdrôtový, ľahko sa montuje a napája sa z batérie. V závislosti od použitia môžete na jedno nabitie čakať tri až šesť mesiacov. August View automaticky odosiela používateľovi upozornenia, keď je potrebné vymeniť batériu.

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou z augusta Domov si august prezerajte komunikáciu stlačením tlačidla

To je všetko dobré, ale svoje August View môžete tiež skombinovať s Alexou alebo Ok Google?

Potreba kompatibility s inými inteligentnými domácimi zariadeniami je dnes silnejšia než kedykoľvek predtým. August View preto podporuje zariadenia Amazon Echo aj Google Home vrátane ich funkcií (streamovanie videa, hlasové príkazy, upozornenia, obojsmerná komunikácia). Spoločnosť stále skúma spôsoby spolupráce s Apple a stále nemôže ponúkať kompatibilitu so Siri.

Už nemusíte prestať pracovať, aby ste otvorili dvere

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou z August Home bez pomoci rúk otvorí dvere a znova ich zavrie

Doručenie domov, aj keď nie ste doma

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou z August Home neodstraňuje zlých ľudí, vpustite dnu tých správnych

Vďaka svojmu tenkému a modernému dizajnu sa inteligentný zvonček s kamerou ideálne prispôsobí každému vstupnému priestoru. S ôsmimi rôznymi vymeniteľnými čelnými doskami nájdete presne ten, ktorý vyhovuje estetike vášho domova. August View bude k dispozícii 28. marca augusta Domov a webové stránky maloobchodníkov za cenu 230 dolárov (205 EUR).

Osem rôznofarebných predných panelov umožňuje prispôsobenie

Hi-tech inteligentný zvonček s kamerou z augusta Domov v rôznych farbách z pohľadu augusta