Slúchadlá do uší FocusBuds precvičia váš mozog a zlepšia sústredenie

V dnešnom svete otvorených kancelárií a neustáleho rušenia upozornení a reklám z mobilného telefónu je pre ľudí stále ťažšie zamerať sa na niečo dôležité. V skutočnosti je počas kariéry človeka zbytočných asi 20 000 hodín, keď sa rozptyľujete v práci. Potential X chce konečne zastaviť túto stratu času pomocou svojho najnovšieho produktu FocusBuds.

Už sa nerozptyľujte

Slúchadlá do uší FocusBuds precvičia váš mozog a produktívne zlepšia zameranie, naplno využijú 20 000 hodín

Slúchadlá FocusBuds zlepšujú zameranie a tým aj produktivitu na pracovisku

Tieto prelomové slúchadlá sú teraz k dispozícii na webovej stránke crowdfunding Indiegogo nájsť. FocusBuds sú dvojicou bezdrôtových slúchadiel novej generácie. Kombinujú špičkový zvuk s technológiou EEG neurofeedback, aby umožnili používateľom sústrediť sa a byť produktívnejší ako nikdy predtým..

FocusBuds zaznamenáva mozgovú aktivitu používateľa v reálnom čase pomocou vstavaných EEG biosenzorov. Hneď ako zaostrenie klesne, zaznie nízky akustický signál. Používateľovi to pripomenie, aby sa znova sústredil. V priebehu času je mozog vycvičený, aby sa prirodzene rýchlejšie a dlhšie koncentroval.

Technológia EEG neurofeedback, ktorá bola vynájdená na konci päťdesiatych rokov minulého storočia, preukázateľne zvyšuje výkon a je rovnako účinná ako stimulant Ritalin. Doteraz však bola táto technológia veľmi objemná a prístupná iba generálnym riaditeľom F500, astronautom NASA a špičkovým výkonnostným guruom, akým je Tony Robbins. Najmä Robbins vynakladal zhruba 15 000 dolárov týždenne na rovnakú technológiu, ktorá je teraz dostupná širokej verejnosti len za 249 dolárov.

Tradičné náhlavné súpravy EEG sú objemné a veľmi drahé

Slúchadlá do uší FocusBuds trénujú váš mozog a tradične vylepšujú headsety typu focus eeg

FocusBuds sú malé, efektívne a výrazne lacnejšie

Slúchadlá do uší FocusBuds precvičia váš mozog a vylepšia zaostrovacie slúchadlá pre lepšiu produktivitu

Elegantný, kompaktný, pohodlný a cenovo dostupný

Renomovaný vedec NASA Alan Pope z Langley Research Center verí, že začlenenie užitočnej a užitočnej biofeedbacku do každodenných aktivít bude cenným prínosom pre spoločnosť. Spoluzakladateľ Sahin Ozsoy podrobne odpovedal a zdôraznil, že poslaním Potenciálu X je presne „odomknúť ľudský potenciál tým, že bude technológia dostupná a dostupná pre každého“.

Okrem EEG neurofeedbacku ponúka FocusBuds okrem iného sledovanie zaostrovania AI v reálnom čase, bezdrôtové pripojenie a izoláciu hluku. V priebehu budúceho roka by sa teda FocusBuds mohol stať jedným z najpokročilejších prenosných zariadení na zlepšenie kognitívnych schopností.

Vhodné aj pre školákov a podnikateľov

Slúchadlá FocusBuds precvičia váš mozog a zlepšia učenie a efektívnu prácu so zameraním

Dobrá izolácia hluku pre produktívny pracovný deň

Slúchadlá do uší FocusBuds precvičia váš mozog a zlepšia zaostrovanie odstránením hluku