V roku 2019 očakávame 7 nových produktov Apple

V roku 2019 netrpezlivo očakávame 7 nových produktov Apple. Apple Rozhodne mal vzrušujúci rok 2018, ale rok 2019 môže byť ešte vzrušujúcejší s celým radom vzrušujúcich produktov. V skutočnosti technologický gigant teraz smeruje k viac službám, ako je Amazon, Facebook alebo Google, než k samotnému hardvéru. Medzi služby spoločnosti Apple patrí okrem iného predaj aplikácií, iCloud, Apple Pay, Apple Music a iTunes.

V roku 2018 spoločnosť Apple uviedla na trh aj nový iPad v marci, tri nové telefóny iPhone v septembri a niekoľko nových počítačov Mac v októbri. Spoločnosť Apple v roku 2019 aktualizuje mnohé z týchto produktov, ale pravdepodobne spustí aj nové služby, ktoré zvýšia výnosy prostredníctvom opakujúcich sa predplatných. Ale aké sú vlastne nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019? Zistíme to.

Čo nám Apple tento rok ponúkne?

V roku 2019 očakávame 7 nových produktov Apple

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019 – nové telefóny iPhone a iPad, samozrejme

IPhone je spravidla aktualizovaný v septembri. Tiež tento rok sa v tejto dobe očakávajú tri nové modely, ktorých veľkosť a dizajn budú podobné ako pre iPhone XS, XS Max a XR. Všetky telefóny iPhone budú pravdepodobne používať rozdelené displeje LCD / OLED a čipy A13 od výrobcu Apple TSMC, ktoré sľubujú lepší výkon a efektivitu.

Očakávajú sa tiež fotoaparáty s tromi šošovkami a kamerový systém TrueDepth pre vylepšené snímky.

Tri nové modely telefónov iPhone

7 nových produktov Apple, od ktorých v roku 2019 očakávame tri nové iphony

Modely iPad Pro boli aktualizované až v októbri, takže nemôžeme veľa očakávať, pokiaľ ide o iPady. Už sa však testuje ďalšia generácia iOS 13, ktorá pravdepodobne okrem iného bude obsahovať aj niektoré zariadenia iPad. Pripravovaný tablet by mohol mať niektoré prvky v štýle iPad Pro, ako napríklad vylepšený procesor, štyri reproduktory, inteligentný konektor, podporu Apple Pencil a mnoho ďalších..

Aktualizácie iPadu alebo nový model?

7 nových produktov Apple, ktoré očakávame v aktualizácii iPadu 2019

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019 – Apple TV a streamovanie

Technický gigant Apple plánuje v roku 2019 spustiť službu digitálneho videa, ktorá bude konkurovať Amazon Fire Stick alebo Google Chromecast. Apple TV a streamovanie údajne zahŕňa prístup typu všetko v jednom k ​​plateným správam, časopisom, pôvodným televíznym reláciám, filmom a obsahu Apple Music, ako aj k obsahu predplatného od iných služieb, ako sú Starz a HBO.

Apple TV Stick a streamovanie pôvodných programov a filmov

7 nových produktov Apple, ktoré očakávame v roku 2019 a streamovanie Apple TV

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019 – AirPower

AirPower bude môcť bezdrôtovo nabíjať niekoľko zariadení súčasne, napríklad iPhone, Apple Watch, AirPods a ich puzdro. Bude schopný inteligentne spravovať nabíjanie týchto zariadení, ako aj analyzovať stav nabitia a maximálnu kapacitu. Jediným problémom je, že Apple oznámil AirPower až v septembri 2017, ale do roku 2018 nemal výrobok na predaj, čo naznačuje, že s dizajnom bolo veľa problémov.

Konečne sme dostali AirPower?

7 nových produktov Apple, ktoré očakávame v 2019 bezdrôtovej nabíjačke airpower

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019 – AirPods 2

Podľa analytika TF International Securities Ming-Chi Kua sú AirPods spoločnosti Apple najúspešnejším príslušenstvom spoločnosti 2016. V roku 2019 sa očakáva nový model. Nové bezdrôtové slúchadlá AirPods budú menšie, znižujúce hluk a vodotesné. Vďaka vylepšenému signálu Bluetooth a funkcii „Hey Siri“ si môžu používatelia AirPods aktivovať osobného asistenta bez toho, aby museli dvakrát ťuknúť na AirPods prstom. Možnosťou sú aj biometrické senzory, ktoré merajú srdcový tep nositeľa.

AirPods 2 na ceste na trh

7 nových produktov Apple, ktoré očakávame v roku 2019, slúchadlá airpods 2

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019-aktualizácie HomePod a StudioPod a slúchadlá do uší

Očakávame, že spoločnosť Apple aktualizuje HomePod a StudioPod v roku 2019. Hovorí sa, že Apple môže uviesť na trh menší a lacnejší HomePod, aby lepšie konkuroval Amazonu a Googlu. Alternatívne sa môže objaviť reproduktor Siri Beats. Nové slúchadlá by mali byť rovnako pohodlné ako AirPods, ale mali by mať vynikajúcu kvalitu zvuku a aktívne potlačenie hluku.

Aktualizácie a slúchadlá HomePod

7 nových produktov Apple, ktoré v roku 2019 očakávame od homepodu a slúchadiel

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019 – aktualizácie MacBook, Mac Pro, iMac a iMac Pro

MacBook: 2018 – žiadna aktualizácia, ale môže dostať prvý procesor ARM vyvinutý spoločnosťou Apple v roku 2019. V súčasnej dobe je MacBook pomalší a drahší ako MacBook Air, ale má tú výhodu, že je to najkompaktnejšie zariadenie Apple.

Mac Pro: V roku 2019 si Apple stanovil za cieľ urobiť z nadchádzajúceho Macu Pro s macOS 10.15 špičkový desktopový systém Apple. Bol vytvorený tím Pro Workflow, ktorý má prispôsobiť nový Mac Pro a ďalšie produkty Apple profesionálnej používateľskej základni. Mac Pro bude pravdepodobne dodávaný s displejom Apple Pro, ktorý bude mať pravdepodobne 27 palcov v rozlíšení 5K alebo 8K.

iMac a iMac Pro: IMac ani iMac Pro neboli v roku 2018 aktualizované, čo je teraz možné v roku 2019. Vďaka novým, rýchlejším procesorom Coffee Lake od Intelu sa v oboch modeloch možno dočkáme 6 a viac jadier.

Nový Mac Pro vyzerá veľmi futuristicky

7 nových produktov Apple, od ktorých v roku 2019 očakávame nový mac pro

Nové produkty Apple, ktoré očakávame v roku 2019 – aktualizácia Apple Watch

Keďže Apple Watch okrem iPhonu zaznamenávajú aj každoročné aktualizácie, v roku 2019 môžeme očakávať aj nové hodinky Apple Watch Series 5. Povesti o ďalších senzoroch zdravia sa vedú už roky a spoločnosť Apple preukázala svoju ochotu zapojiť sa do FDA zavedením funkcie EKG do hodiniek Apple Watch Series 4..

Apple Watch 5

7 nových produktov Apple, ktoré očakávame v roku 2019, hodinky Apple Series 5

Rok 2019 určite prinesie na trh niekoľko vzrušujúcich produktov Apple a určite prinesie na stôl nečakané prekvapenia, ako každý rok predtým. Oči a uši určite nechávame otvorené pre ďalšie klebety.

7 nových produktov Apple, ktoré očakávame v roku 2019, čo iné nám môže Tim Cook ponúknuť