Vydanie Huawei Mate X sa nebude odkladať napriek problémom s Galaxy Fold

Povesti, že skladací Mate X podľahne rovnakému osudu ako jeho predchodca a posunie dátumy na september na ďalšie testy, sa ukázali ako nepravdivé. Aj keď sa Samsung Galaxy Fold oneskoril kvôli viacerým problémom s obrazovkou, júnové vydanie Huawei Mate X je stále na dobrej ceste..

Spoločnosť Huawei neodloží vydanie nového skladacieho zariadenia

Vydanie Huawei Mate X nebude zdržiavať pôsobivé a moderné napriek problémom s Galaxy Fold

Vydanie Huawei Mate X neodloží tri režimy nového huawei napriek problémom s Galaxy Fold

Je dizajn Huawei Mate X diskutabilný alebo úžasný?

Dizajn telefónu Huawei Mate X pri prvom predstavení vyvolal niekoľko otázok o odolnosti. Na rozdiel od Galaxy Fold, ktorého obrazovka sa sklápa dovnútra a zostáva uložená v mobilnom telefóne, keď sa nepoužíva, displej Mate X sa skladá okolo vonkajšej strany závesu. To znamená, že namiesto dvoch je potrebná iba jedna obrazovka. Pri zalomení tiež nie je cítiť žiadny nepríjemný náraz. To znamená, že plastový povlak je tiež náchylnejší na poškodenia, ako sú škrabance a opotrebovanie. Nie je jasné, či budú existovať rovnaké problémy ako Galaxy Fold, alebo tomu zabráni reverzný skladací dizajn.

Skladací dizajn je úplne naruby

Vydanie Huawei Mate X sa neodkladá napriek problémom so skladaním dizajnu sokola Galaxy Fold

4K OLED displej Mate X v skutočnosti robí trojitú prácu. Keď je zariadenie zložené, máte v podstate 6,6-palcový smartphone s dvoma obrazovkami. Displej na zadnej strane vám umožňuje robiť si selfie s hlavným fotoaparátom alebo zdieľať to, čo je na vašom primárnom displeji, s niekým na druhej strane. Ako zrkadlo, potom to môže presne vidieť, ako to bude vyzerať, než urobíte obrázok.

Už nikdy teda nie je s fotografiami nespokojnosť

Vydanie Huawei Mate X napriek problémom s Galaxy Fold neodloží obrazovku troch funkcií

Vydanie Huawei Mate X sa neodkladá napriek problémom s malým režimom skladania mobilného telefónu Galaxy Fold

Otvorte Mate X a získate takmer štvorcový 8-palcový tablet s minimálnymi okrajmi na troch stranách. Jedna zo strán je vyhradená pre hrubšiu oblasť úchopu, v ktorej sú umiestnené tri fotoaparáty a s ňou spojený blesk, ako aj uzamykací mechanizmus. Výsledkom je, že Mate X má pôsobivú hrúbku iba 5,4 mm. Aj v režime mobilného telefónu je tenký iba 11 mm. Na porovnanie, Galaxy Fold má hrúbku 7,5 mm alebo 17 mm.

V režime tabletu je multitasking možný na viacerých oknách

Vydanie Huawei Mate X sa neodkladá napriek problémom s multitaskingovými obrázkami e -mailov Galaxy Fold

Hlavné fotoaparáty a spúšť sú na zadnej strane, takže vám pri používaní neprekážajú

Vydanie Huawei Mate X sa neodkladá napriek problémom s Galaxy Fold

Pôsobivý výkon nadchádzajúceho Huawei Mate X

Huawei vyťahuje všetky zastávky aj v iných oblastiach a môže sa s tým pochváliť. Spoločnosť Huawei nazýva Mate X „najrýchlejším skladacím telefónom 5G na svete“. Toto je tvrdenie, s ktorým môže mať spoločnosť Samsung problémy. Aj keď Galaxy Fold ponúka aj pripojenie 5G, je k dispozícii iba v jednej verzii.

Huawei Mate X používa kvarteto 5G antén na pripojenie k 5G sieťam, ktoré budú online ešte tento rok. Spoločnosť Huawei predpokladá, že stiahnutie 1 GB filmu prostredníctvom siete 5G bude trvať iba približne tri sekundy. K dispozícii je tiež a Procesor Kirin 980 a Modem Balong 5000. Dve batérie na každej strane poskytujú celkový výkon 4 500 mAh. K dispozícii je tiež 55-wattová rýchlonabíjačka, ktorá prináša nabitie 85 percent už po 30 minútach.

5G bude spustený tento rok

Vydanie Huawei Mate X neodkladá režim tabletu pri skladaní napriek problémom s Galaxy Fold

Vydanie Huawei Mate X sa neodkladá napriek problémom s tabletom a mobilným telefónom Galaxy Fold v jednom

Také pôsobivé vybavenie pochopiteľne nevyjde ani lacno. Mate X stojí takmer 3 000 eur za pamäťovú verziu s 8 GB RAM a 512 GB interného úložiska.

Vydanie Huawei Mate X sa nebude odkladať napriek problémom s farebne krásnym režimom tabletu Galaxy Fold