YouTube TV dosiahla v marci 2019 absolútny vrchol

YouTube TV existuje iba od roku 2017 a pre mnohých ľudí je stále dosť neznáma. Spolu s Googlom je však táto služba stále dôležitejšia. V roku 2019 dosiahol televízny kanál historické maximum a je to pravdepodobne preto, že Googlu sa tiež darí. Podľa najnovších správ ho používa ako vyhľadávací nástroj 98% všetkých ľudí v USA.

Televízny kanál YouTube je možné vidieť na čoraz väčšom počte zariadení

fim na mobilnú internetovú televíziu

Väčšie možnosti ako predtým

Jednou z najväčších výziev pred službou YouTube TV je obmedzený zoznam zariadení, ku ktorým je tento televízor prístupný. Teraz však došlo v tejto oblasti k významnému pokroku. V dôsledku toho dochádza k väčšiemu rozšíreniu tejto služby v roku 2019. Môžete si to zobraziť prostredníctvom zariadení Android TV a Chromecast.

Je tiež prístupný z Apple TV 4K a štvrtej generácie zariadení Apple TV. YouTube TV je prístupná aj pre televízory Roku a Roku Premiere +. Môžete to vidieť aj na niekoľkých rôznych zariadeniach Smart TV. Kvôli tvrdej konkurencii medzi Amazon a Google YouTube TV nemôžete sledovať na zariadeniach Amazon TV. Zostáva teda neprístupný napríklad pre majiteľov Fire TV Cube a podobných zariadení.

Zoznam dostupných televíznych kanálov sa predlžuje.

zariadenie internet tv smart tv

Funkcia DVR

Prispieva k zvýšenej popularite služby YouTube TV Funkcia DVR o. Aj keď je to dnes štandard pre internetové televízory, je tu oveľa menej obmedzený ako inde. V tomto prípade napríklad nemáte žiadne obmedzenia týkajúce sa hodín používania a množstva uloženého obsahu.

Mnoho inteligentných televízorov podporuje YouTube TV

k dispozícii sú internetové televízne kanály

Vyriešené staré problémy

Popularita služby YouTube TV sa dá konečne vysvetliť riešením mnohých starých problémov. Mnohým používateľom bolo nepohodlné, že pred uloženými záznamami boli uprednostňované verzie funkcie DVR na požiadanie. Plná funkcia ovládania DVR je však k dispozícii od roku 2018. To je určite hlavný dôvod jeho širšieho uplatnenia.

Hľadáte televíziu bez káblov? YouTube TV môže určite pomôcť

sledujte internetovú televíziu zo svojho mobilného telefónu

Očakáva sa, že YouTube TV dosiahne vrchol popularity v roku 2019

internetová televízia you tube

YouTube TV otvára mnohým ľuďom nové svety

youtubeTV-skvelá televízia