Z malého smartfónu Palm je teraz nezávislé zariadenie

V roku 2018 americká spoločnosť Palm uviedla na trh malý smartphone Palm prvej generácie. Pôvodne bol vyvinutý iba ako sprievodné zariadenie ako súčasť programu na zdieľanie telefónnych čísel Verizon. V tom čase ešte nemohol fungovať ako samostatné zariadenie. Po vydaní boli pochopiteľne negatívne recenzie, v ktorých bol smartphone Palm označený ako „malý druhý mobilný telefón, ktorý nikto nepotrebuje“. Tento rok však Palm prekvapil aktualizáciou vrátane úplne novej verzie Palm, ktorá by mohla efektívne zlepšiť imidž spoločnosti. Bližšie sa pozrieme na nový smartfón Palm.

Malý, ale pekný? Zistíme to!

Z drobného smartfónu Palm je teraz nezávislé zariadenie maličké ako kreditná karta

Čo nový smartfón Palm ponúka a stojí za to si ho kúpiť?

Podľa oznámenia spoločnosti Palm je možné nový smartfón Palm konečne použiť aj ako samostatný hlavný telefón. Nové aktualizácie softvéru sú zásluhou vylepšení, ktoré zahŕňajú dlhšiu výdrž batérie, rýchlejší výkon a lepšie snímanie obrazu hlavným fotoaparátom s rozlíšením 12 MP.

Ak chcete používať smartfón Palm ako samostatné zariadenie, musíte pôvodný telefón vymeniť v obchode Vodafone a kúpiť si nový..

Dve kamery vpredu a vzadu

Malý smartphone Palm je teraz nezávislým zariadením s dvoma novými fotoaparátmi s rozlíšením 12 a 8 megapixelov

Smartfón Palm je ľahký, tenký a má približne rovnakú veľkosť ako kreditná karta, takže sa zmestí aj do toho najmenšieho vrecka alebo kabelky. Táto malá veľkosť však stále neponúka správnu platformu na pohodlné písanie textových správ alebo e-mailov, a preto je určená skôr pre teenagerov a dospelých s tenkými prstami. Ponúka 3,3 palcový HD displej (720p) s 445 ppi a a Sklo Gorilla 3 vodoodpudivý náter.

Vďaka svojim malým rozmerom sa tento mobilný telefón zmestí aj do toho najmenšieho vrecka

Z malého smartfónu Palm je teraz nezávislé zariadenie, ktoré je rovnako veľké ako mastercard

Špecifikácia úplne nového smartfónu Palm

Pod kapotou mobilného telefónu Palm sa nachádza a Procesor Qualcomm Snapdragon 435 s 32 GB úložného priestoru a 3 GB RAM. Operačný systém je založený na systéme Android 8.1 Oreo. Smartfón Palm má 12 MP fotoaparát s bleskom na zadnej strane a 8 MP selfie fotoaparát. Aj keď z dôvodu zabezpečenia neexistuje snímač odtlačkov prstov, zariadenie ponúka funkciu rozpoznávania tváre.

Pretože smartfón Palm funguje aj ako nositeľný prvok, sú v ňom zabudované niektoré typické senzory. Ako väčšina moderných fitness trackerov obsahuje G-akcelerometer, GPS, proximity spínač, eCompass a gyroskop. Ak však chcete získať vizuálny obraz o svojich metrikách kondície počas celého dňa, budete si musieť stiahnuť aplikáciu z Google Play..

Ideálne pre športovcov, ktorí nemajú miesto pre veľké mobilné telefóny

Malý smartphone Palm je teraz nezávislým zariadením na monitorovanie kondície pre športovcov

Životný režim vám pomôže šetriť batériu a tráviť menej času pri telefóne

Smartfón Palm obsahuje 300 mAh batériu, ktorá pri plnom nabití a zapnutí „Life Mode“ vydrží zhruba deň. V opačnom prípade počítajte s výdržou batérie približne osem hodín. Vďaka integrovanému GPS, streamovaniu hudby a režimom fitness sa batéria vybije ešte rýchlejšie. Plné nabitie trvá najmenej hodinu.

Takmer štyrikrát menší ako obyčajný smartfón

Malý smartfón Palm je teraz nezávislým zariadením, ktoré je štyrikrát menšie ako smartfón

Ale čo je vlastne „životný režim“? V zásade ide o zjednodušenú funkciu „nerušiť“. Pomáha vám to šetriť batériu a tráviť menej času pri telefóne. Keď zapnete životný režim, nebudete prijímať hovory ani upozornenia, keď je obrazovka vypnutá. Keď sa „zobudíte“, v hornej lište môžete vidieť všetko, čo ste medzitým zmeškali. Túto funkciu môžete ľubovoľne zapínať a vypínať jednoduchým klepnutím na ikonu dlane.

Odpudzovač vody a prachu s displejom odolným voči gorilám

Z malého smartfónu Palm je teraz nezávislé zariadenie, vodotesné a odpudzujúce prach, maličké

Myšlienka smartfónu Palm je v zásade pomôcť vám stráviť menej času pri telefóne a byť aktívnejší v reálnom svete. Vážny problém pre stále viac ľudí na svete. Zariadenie je samo o sebe nádherným, malým a dobre navrhnutým štartérom konverzácie. Bohužiaľ, jeho veľkosť a súvisiace problémy s kompatibilitou sú pre mnohých stále frustrujúcou prekážkou. Sklopné telefóny sú koniec koncov už čoskoro! Nakoniec je lepšie ušetriť peniaze jednoduchým klepnutím na tlačidlo Nerušiť, ktoré je už na všetkých telefónoch, a dodržaním plánu na daný deň..

Už to nie je len jednoduché sprievodné zariadenie

Tento malý palmový smartphone je teraz samostatným sprievodným zariadením zariadenia, ktoré je teraz samostatné