Hotelový sprievodca “Hotels by Design” predstavuje všetky najlepšie hotely na celom svete

hotelový sprievodca najlepšie hotely na celom svete hotely podľa cestovného sprievodcu

Chcete pred ďalšou cestou spoznať „Hotels by Design“?

Dnes vám chceme predstaviť hotelového sprievodcu, s ktorým by ste pred ďalšou cestou určite mali počítať. Je to o „Hotels by Design“, sprievodcovi hotelom z House&Záhrada. Patria sem luxusné hotely a cenovo dostupné miesta na pobyt.

Človek sa veľmi často prispôsobuje kultúrnym a prírodným podmienkam. Človek sa do nej chce v ideálnom prípade zapísať. Človek chce návštevníkovi ponúknuť zážitok zo života, ktorý sa perfektne hodí na konkrétne miesto. Je teda skutočne obdivuhodné, ako môžete stále ponúkať osobitý štýl.

Vystavené hotely po celom svete

sprievodca hotelom najlepšie hotely na celom svete Helen Cathcart house

Na prvom obrázku z dnešného dňa (hore) môžete vidieť Awasi Patagonia. Návrh bol inšpirovaný budovami, ktoré gaučovia vytvorili. Modely, o ktorých hovoríme, pochádzajú z 18. storočia.

Ďalšie špičkové hotely, ktoré „Hotels by Design“ rád predstavuje, sú v Newfoundlande, Londýne a Alpách.

Hotel v Point Yamu (obrázok nižšie) na Phukete vyzerá úplne inak. Dizajnérka Paola Navone spojila miestny dizajn s tradičným thajským umením. To vytvorilo nečakane chladný, moderný vzhľad, ktorý akoby vyrastal z jeho okolia.

Luxusný hotel Point Yamu

hotelový sprievodca najlepšie hotely na celom svete Lucas Allen house

„Hotels by Design“ získal Cenu Pinneapple. Toto ocenenie sa udeľuje za mimoriadne úspechy v oblasti hotelového dizajnu. Cecile & Boyd je jednou z architektonických firiem, ktoré spolupracujú s hotelovým sprievodcom. Váš tím bol uznaný za vynikajúcu prácu na magických safari chatkách. Patria k najlepším svojho druhu v Afrike!

Sprievodca hotelom „Hotely podľa návrhu“

špičkové hotely na celom svete house garden hotel sprievodca hotely podľa dizajnu

Spojenie dizajnu a turistiky nikdy nebolo také silné, ako je teraz.

Ak máte radi miesto, kde sa zdržiavate, budete sa cítiť pohodlne kdekoľvek na svete. Žiadne dva prázdninové zážitky nebudú rovnaké. To vám môžeme sľúbiť vopred!

Najlepšie hotely na celom svete – naplánujte si perfektnú dovolenku!

špičkové hotely na celom svete hotely podľa dizajnového sprievodcu hotelom