Luxusný lyžiarsky hotel vo francúzskych Alpách

lyžiarsky hotel-luxusné-stredisko-lyžiarske stredisko-alpy-francúzsko

Jedinečný lyžiarsky hotel na lanovke v Courchevel vo Francúzsku

Už ste niekedy spali vo vzduchu? Len vo vašich snoch? Teraz máte jedinečnú príležitosť splniť si taký nápaditý sen. Prejdite na webovú stránku online trhu s prenájmom Airbnb a zapojte sa do súťaže „A Night At“. Ide o jedinečnú príležitosť ubytovať sa v luxusnom lyžiarskom hoteli Saulire vo francúzskom Courcheveli.

Je dôležité, aby ste sa nebáli výšok, pretože vaša izba bude na lanovke. Viete si už predstaviť úchvatnú panorámu francúzskych Álp? Potom by ste sa mali poponáhľať. Súťaž už prebieha a uzávierka je 25. februára. Tak si sadnite a napíšte svoju žiadosť s vysvetlením dôvodov vašej žiadosti. Prečo by ste chceli stráviť exkluzívnu noc na lanovke v lyžiarskom hoteli Saulire? Text by mal byť zmysluplný a mal by obsahovať najmenej 100 slov. Šťastní výhercovia budú iba štyria. Do hôr vás vyvezie snežný skúter a večer na vás čaká špeciálna večera. Zdá sa vám to všetko dostatočne dobrodružné?

Lyžiarske stredisko Saulire sa nachádza v nadmorskej výške 2 700 metrov v blízkosti vrcholu Sommet de la Saulire v horách Massif de la Vanoise v malebnom regióne Courchevel. Experti z Airbnb postavili luxusný apartmán v lanovke špeciálne pre svoju konkurenciu. Kategória izieb zodpovedá kategórii päťhviezdičkových hotelov. Interiér je veľmi moderný a pohodlný a výhľad na hory je jednoducho úchvatný. Pozrite sa na obrázky nižšie a presvedčte sa sami. Nestrácajte čas. Máte už len pár dní. Prihláste sa teraz a strávte nezabudnuteľnú noc v Alpách priamo pod hviezdami.

Lyžiarsky hotel Saulire – the Suita pri lanovke

skihotel-lanovka-alpy-francúzsko

Rozmarný výtvor z Airbnb

skihotel-lanovka-hotel-luxus

Prosím poď ďalej!

skihotel-luxusná-izba-pre štyri osoby

Elegantný obývací priestor

skihotel-luxusný-interiér-obývačka

Veľkorysá manželská posteľ a veľa svetla

skihotel luxusná dvojlôžková izba

Radosť a vyrovnanosť

skihotel-luxusný-jedálenský-stôl-víno-saláma

Päťhviezdičková lanovka

skihotel-anténa-lanovka-courchevel-francúzsko

Jedinečný zážitok vo vzduchu

skihotel-luxus-francúzsko-alpské-lanovky

Krása francúzskych Álp

skihotel-luxusná-lanovka-alpské-sneh