Objavte autentické romantické hotely v Nemecku

romantické hotely rothenburg ob der tauber hrad hotel

Romantik Hotels – zámocký hotel v Rothenburg ob der Tauber

Keď sme mysleli na Romantik Hotels, okamžite sa nám vybavila najstaršia a najobľúbenejšia dovolenková trasa v Nemecku – áno, Romantická cesta. Bola založená v päťdesiatych rokoch minulého storočia a dodnes ju navštevujú turisti z celého sveta.

Poznáte túto trasu? Myslíte si, že je už všetko známe a že nie je nič nové, čo by ste mohli objaviť? Myslíme si, že je toho stále veľa, čo je potrebné zažiť. Poďte so mnou a nechajte sa unášať romantickou minulosťou.

Dnes hovoríme o stredovekom meste Rothenburg ob der Tauber. Je to magické miesto, ktoré okamžite očarí svojich návštevníkov. Úzke, dláždené ulice, kamenné múry, hrazdené domy, krásne voňavé kvetinové záhrady – čistá romantika. Ak chcete jasne vyjadriť svoju lásku, toto magické mesto je tou správnou voľbou. V Rothenburgu je samozrejme veľa nocľahov – penzióny, prázdninové domy a malé elegantné hotely. Sotva sa tým pomýlite. Pozreli sme sa na všetko bližšie a objavili sme pre vás veľmi útulný, romantický hotel.

Rozhodne stojí za to sa na to pozrieť bližšie

romantické hotely terasa starožitná fontána

Hotel sa nazýva Burghotel a bol postavený v 12. storočí. postavený. Napriek tomu, že vyzerá veľmi rustikálne, má moderné vybavenie, ako je wellness centrum, TV, WiFi a elegantne zariadené izby, z ktorých si môžete vychutnať nádhernú panorámu Taubertalu. Bohato zariadené raňajky formou bufetu si môžete dopriať každé ráno a z balkóna obdivovať malebné prostredie. Večer na vás čaká romantické jedlo na terase alebo v ružovej záhrade reštaurácie. Oblúkom sa dostanete priamo do mystických záhrad dominikánskeho kláštora. Tu si môžete skutočne oddýchnuť a stráviť voľný čas zaujímavo.

Doprajte si nezabudnuteľné chvíle v Rothenburg ob der Tauber

romantické hotely burghotel terasa večera

Zaujali sme vás? Mysleli ste si, že sa hotely Romantik nachádzajú iba vo vzdialených, exotických lokalitách? Nuž, niekedy je šťastie veľmi blízko – stačí mu otvoriť naše zmysly a srdce.

Nostalgický klavír pripomína staré časy

romantické hotely starý klavír

Autentické prostredie a svetlo sviečok romantické hotely lobby so starožitným nábytkom Posteľ s baldachýnom, biela bielizeň a filigránska drevorezba romantické hotely starožitný baldachýn biela bielizeň Kuriózne a romantické v obývacej izbe bytu romantický hotel apartmán obývacia izba Tlmené osvetlenie a moderná voľne stojaca vaňa romantické hotely svetlá do vane Ako pod magickou hviezdnou oblohou romantické hotely kúpeľňa hviezdna obloha Horúca sauna vás bude rozmaznávať romantické hotely kúpeľná sauna Útulnosť na najvyššom poschodí   romantické hotely podkrovná spálňa Elegantne sa stredoveký stretáva s moderným romantik hotely voľne stojaca vaňa s kvetinovým vzorom Raňajky s čarovným výhľadom romantické hotely obmedzujúce výhľad na prírodnú krajinu Rustikálna spálňa s romantickým nádychom   romantické hotely spálňa posteľ baldachýn Kamenné múry a tepané železo na terase   romantik hotely kamenný múr kované železo