10 najlepšie platených herečiek v roku 2019 podľa Forbes

Koncom augusta, ako každý rok, časopis Forbes oznámil informácie o tom, kto sú najlepšie platené herečky na svete. Nie je prekvapením, že sú všetci z Hollywoodu. Klasifikáciu povedie rovnako ako v roku 2018 Scarlett Johansson, ktorá hrala v Endgame. Podľa časopisu Forbes herečka medzi 1. júnom 2018 a 1. júlom 2019 zarobila zhruba 56 miliónov dolárov. Bolo to čiastočne aj vďaka jej účasti na Koniec hry, ale aj v Čiernej vdove.

Scarlett Johansson – číslo 1 medzi najlepšie platenými filmovými hviezdami už druhýkrát

celebrity scarlett johansson

Ďalšie obľúbené herečky v rebríčku Forbes

Iba Scarlett Johansson získala svoju pozíciu v rebríčku Forbes najlepšie platených známych herečiek. Zostávajúce pozície boli v porovnaní s minulým rokom rozdelené trochu inak. Mnoho mien je však zhruba rovnakých.

Len poradie sa na mnohých miestach výrazne zmenilo. Súčasťou toho dlhšieho zoznamu Forbes (po čísle 10) sú Jennifer Lawrence, Angelina Jolie a Emma Stone.

Sofia Vergara – číslo 2

prominentná Sofia Vergara

Polohy dva až päť

Na druhom mieste rebríčka platených známych herečiek Forbes je Sofia Vergara. Je najlepšie zarábajúcou televíznou herečkou za posledný rok. Zostáva však vo všeobecnom zozname po Scarlett Johansson. Celkovo zarobila okolo 44 miliónov dolárov. Hneď potom prichádza Reese Witherspoon so svojou 35 -miliónovou mzdou. Štvrtú pozíciu okupuje Nicole Kidman. Jej zárobok je 34 miliónov dolárov a jej úloha vo Veľkých malých klamstvách k tomu výrazne prispieva. Na piatom mieste je hollywoodska herečka Jennifer Aniston, známa z Priateľov, so svojimi 28 miliónmi dolárov.

Reese Witherspoon – 3. miesto

reese witherspoon móda

Miesta 6 až 10

Veľkým a pre mnohých pozitívnym prekvapením je šiesta pozícia Kaley Cuoco, ktorá je známa predovšetkým vďaka úlohe v Teórii veľkého tresku. Aktuálne má ročný príjem asi 25 miliónov dolárov, ale tento rok dostala niekoľko ďalších veľkých zmlúv. To jej dáva veľkú šancu na lepšie umiestnenie v budúcom roku. Na siedmom mieste je Elisabeth Moss s 24 miliónmi dolárov, za ňou Margot Robbie s 23,5 miliónmi, Charlize Theron s 23,5 miliónmi a Ellen Pompeo s 22.

Nicole Kidman -4

zakazuje slávne herečky Nicole Kidman

Jennifer Aniston, propagovaná spoločnosťou Friends, je číslo 5

jennifer aniston hollywood zakazuje

Kaley Cuoco, ktorú preslávil Big Bang Thepry, je číslo 6

kaley cuoco hollywoodske herečky

Elisabeth Moss – 7

hollywoodske herečky Elisabeth Moss

                                                                                       Margot Robbie – 8

margot robbie najlepšie herečky zakazuje

Charlize Theron – september 

charlize theron zakazuje

Ellen Pompeo – 10ellen pompeo zakazuje známe herečky