Angelina Jolie – hollywoodska hviezda hovorí obyčajným textom!

Ružové dni hollywoodskeho páru snov Angeliny Jolie a Brada Pitta sa nadobro skončili. Bývalí partneri v známom duu Brandelina sa teraz vydávajú každý svojou cestou. Každý si musel prejsť ťažkým obdobím po rozchode po svojom, veľmi osobným spôsobom. Slobodná matka Angelina sa v súčasnosti viac zameriava na svoje deti než na svoju filmovú kariéru. Napriek komplikáciám a ťažkostiam sa však snaží myslieť pozitívne a pozerať sa nádejne do budúcnosti. Známa herečka a režisérka chce pred médiami ochrániť aj svoj súčasný rodinný život. Preto len zriedka poskytuje rozhovory a jej reportáže pred kamerou sú vždy veľmi emotívne, ale jej fanúšikovia to oceňujú. Na druhý deň bola v štúdiu Entertainment Today a urobila nejaké osobné priznanie. Angelina Jolie sa takmer rozplakala. Pri príležitosti tohto rozhovoru sa chceme v tomto príspevku pozrieť na jej súkromný život.

 Filmová hviezda sa teraz snaží znova smiať, milovať a žiť bez stresu.

Angelina Jolie Hollywoodska hviezda sa smeje, ale je vo vážnej životnej kríze

  • Angelina Jolie viedla so svojim bývalým dlhú a trpkú rozvodovú vojnu

Novinky oznámené v septembri 2016 o prekvapivom oddelení moci dvojica zmenila život dvom filmovým hviezdam a doniesla nekonečné titulky do médií. Väčšinou boli negatívne, hovorilo sa napríklad o aférach, agresii a problémoch s alkoholom s Bradom Pittom.

Údajne bol aj užívateľom drog. V tom čase sa Angelina Jolie pokúsila obviniť svojho bývalého z havárie rodinného života. Na chvíľu nesmel vidieť deti a mal sa zbaviť závislosti od alkoholu. Pri vystupovaní na verejnosti bola stále chudšia a pôsobila dosť vyčerpane. Vojna ruží pokračovala a zdalo sa, že sa chce skončiť. Potom prišli optimistické vyhlásenia, že vždy budú rodinou. Nikto nechcel prijať fakt, že táto doba patrí minulosti.

Angelina Jolie a Brad Pitt sa stretli v roku 2005 pri natáčaní filmu „Mr. & Pani Smithová „zamilovaná do seba.

Angelina Jolie Brad Pitt sa rozdelila v septembri 2016

 Ale vzali sa až v roku 2014 vo svojom vinárstve vo Francúzsku.

Angelina Jolie Brad Pitt tvorí pár od roku 2005 do roku 2016

  • Angelina Jolie sumarizuje svoj život v slzách

Dva a pol roka po rozchode je pre herečku ťažké byť slobodná. Neustále hľadá rovnováhu medzi domácim životom a prácou a chce si nájsť viac času pre seba. Napriek svojim zdravotným problémom a obrovskému stresu Angelina Jolie nechce žiť v tichosti, ale skôr pomôcť iným ženám s takýmito problémami. Preto o tom otvorene hovorí pred médiami.

 Pred rokmi boli vysneným párom Hollywoodu.

Angelina Jolie Brad Pitt je vysnený pár v Hollywoode

Angelina Jolie chce opäť nájsť svoju vnútornú rovnováhu a viesť život bez stresu.

Angelina Jolie hľadá vnútornú rovnováhu.Život bez stresu

Známa herečka tiež chce, aby jej 6 detí vyrastalo šťastných a malo pozitívny rozhľad. Dúfa, že môžu nájsť zmysel života, každé dieťa pre seba. Vo svojom poslednom rozhovore Angelina Jolie nepresúva všetku vinu na svoje neúspešné manželstvo s bývalým manželom. Faktom je, že odvtedy sa toho veľa zmenilo, vlastne pozitívne. Teraz dokáže pochopiť, že každý je na jeho strane. Možno aj preto sa snaží v sebe nájsť vinu. Dúfajme, že čoskoro nájde svoju vnútornú rovnováhu a všetko jej pozitívne myslenie sa vráti. Pretože Angelina potrebuje opäť lásku a nehu, aby sa dostala zo životnej krízy.

Áno, život ide ďalej!

Úsmev sa jej vráti na tvár.

Angelina Jolie na tvári úsmev

V súčasnosti trávi veľa času so svojimi 6 deťmi.

Angelina Jolie trávi veľa času so svojimi 6 deťmi