Ariana Grande – nová reklamná tvár Givenchy

Minulý piatok vysvitlo, že za novú reklamnú tvár Givenchy bola vybraná 25-ročná Ariana Grande. Podľa tlačového hovorcu značky bolo dohodnuté, že svojim štýlom prirodzene symbolizuje vlastnosti tejto značky. To je drzosť, veľkorysosť a pripravenosť na veľké úspechy.

Ariana bola z novej príležitosti skutočne nadšená

Tvár Givenchy Ariana vo fialovej farbe

Ariana Grande neskrývala radosť

Je veľmi hrdá na to, že je novou tvárou Givenchy. To sama povedala speváčka Pokračovala v tvrdení, že miluje výrobky značky a sebavedomie, ktoré jej dodávajú. Podľa jej slov tiež vysvitlo, že si na tejto značke váži, že zdôrazňuje a oslavuje individualitu ľudí.

Umožňuje im to byť tým, čo skutočne chcú, bez ľútosti.

Značka Givenchy znamená odvahu a vášeň

Skvelá značka Givenchy

Kde bola správa oznámená??

Správy o spolupráci medzi Givenchy a Arianou Grande sa šírili prostredníctvom sociálnych sietí ako Twitter, sociálnych sietí ako Twitter. Objavila sa v sérii videí a fotografií. Tam ju videli v čiernom oblečení Givenchy. Ukázala aj skvelé vlasové doplnky od rovnakej značky. Pri navrhovaní snímok napodobnila ďalšiu ikonu značky Givenchy – Audrey Hepburn. Na obrázku, ktorý sa stal veľmi populárnym, môžete vidieť vlasové doplnky oboch bok po boku. Modely pochádzajú z rôznych čias, ale majú veľa spoločného. Ariana Grande je obrovskou fanúšičkou Audrey Hepburn už veľmi dlhoAudrey Hepburn Bol. Možno v nej videla niektoré vlastnosti, ktoré na nej uznal aj tím Givenchy.

Givenchyho štýl by zodpovedal Arianinmu temperamentu

Givenchy skvelé biele šaty

Štýlová a provokatívna – taká je Ariana

čiernobiely outfit Givenchy

Audrey Hepburn je pre Arianu inšpiráciou

skvelé obrázky schwary white Givenchy

Givenchy je nepochybne jednou z najobľúbenejších značiek príslušenstva vôbec

nádherná kožená taška Givenchy