Beckhamovci oslavujú rodinnú udalosť a ako vždy s veľkým štýlom

Beckhamovci sa stále dostávajú na titulky novín s vynikajúcim životným štýlom. Preto sa o novinkách na našom webe neustále informujete. Ukazujú životný štýl na vysokej úrovni vo všetkých oblastiach, čo je závideniahodné a obdivuhodné zároveň. Na jednej strane to ovplyvňuje spôsob obliekania, na strane druhej úroveň, na ktorej žijú a nakoniec aj štýl, v ktorom oslavujú. Za posledný týždeň na seba opäť strhli pozornosť, pretože mohli oficiálne privítať nového člena rodiny. Tu sú ďalšie podrobnosti o tejto záležitosti.

Victoria a David sú vždy štýlovým párom 

Celebrity novinky skvelý pár

Beckhamovci a ich nová neter

David a Victoria Beckhamovci tentokrát oslávili príchod nového člena rodiny, netere Tabathy. Dievčatko sa narodilo v apríli a je bývalou speváčkou skupiny Spice Girls bol videný niekoľkokrát spolu s malým. Cez víkend sa krst dievčaťa oslavoval s celou rodinou.

Boli tam aj Beckhamovci a zverejnili nádherné fotografie so svojou neterou.

Sestra Victorie Beckhamovej so svojou rodinou

správy o celebritách celej rodiny

Victoria Beckham a jej súrodenci

Beckhamovci sú tiež obľúbení, pretože poskytujú nádherný príklad harmonického rodinného života. Tradície, ako niečo také pestovať, určite vychádzajú z vzorov, ktoré mali vo vlastných rodinách. Victoria je najstaršia zo všetkých troch súrodencov. Má mladšieho brata Christiana a sestru Luise. Luise má štyri deti, ktoré sú podobného veku ako Victoria Beckham. V súčasnosti pracuje ako módna návrhárka a tvrdí, že si vzala štýlové večierky svojej matky ako model pre akcie, ktoré v týchto dňoch organizuje. Zálohy možno čerpajú inšpiráciu z rovnakého zdroja?

Títo dvaja predvádzajú vynikajúci štýl pri každej príležitosti ruka v ruke novinky celebrít

Spolu na slávnostnej večeri – Victoria a David Beckhamovci 

Celebrity novinky obaja dohromady

Upscale a klasika – obaja to dokážu tiež

Celebrity novinky Vicotria a David

Beckhamove deti sú tiež veľmi štýlové

Celebrity prinášajú správy o dvoch veľkých mužoch

Ďalší skvelý obraz týchto dvoch

Správy o celebritách Victoria David