Bella Thorne v nádhernom červenom oblečení na environmentálnej denimovej akcii

Bella Thorne nedávno preukázala vysokú úroveň povedomia o štýle svojim vystúpením na denimovej akcii. Ide o Aeropostale – podujatie venované trvalo udržateľnému rozvoju. Hviezda je jedným z ľudí, ktorí sa objavili s oblečením z poslednej kolekcie tejto značky. Konalo sa v Malibu minulú sobotu.

Džínsová bunda a sveter – skvelé na prechodné obdobie

džínsy a sveter bella thrones

Nová kolekcia

Nová kolekcia rifľových džínsov značky Aeropostale je na trhu od minulého roka. Značka v zásade znamená bezplatnú inšpiráciu, kreativitu, mladistvosť a energickú charizmu. Bella Thorne to všetko nádherne reprodukovala vo svojom oblečení. Je to veľký úspech, najmä vzhľadom na to, že v posledných týždňoch prežila vo svojom milostnom živote ťažké chvíle.

Rozišla sa so svojim bývalým priateľom Modom Sunom.

Mierny rozdiel vo farbách týchto dvoch kúskov robí outfit moderným

bella tróni v strede šou

Oblečenie Belly Thorne a najnovšie denimové trendy

Hlavným trendom medzi mladistvými modelmi značky je udržateľnosť. Aj toto heslo malo podujatie Aeropostale. Myšlienky upcyklácie sú pri tejto a ďalších značkách veľmi v popredí. Jednoduché, klasické denimové nápady sú tiež veľmi obľúbené. Roztrhané džínsy sú stále aktuálne, ale trochu sa pohybujú v prospech krátkych modelov v love. Hviezda navyše ukázala skvelú interpretáciu súčasných denimových trendov. Oblečenie je vo viacerých vrstvách – v tomto prípade tmavomodré nohavice a svetlejšia rifľová bunda. Monochromatický vzhľad a klasické dvojfarebné kombinácie sú moderné. Bella Thorne si k džínsovému outfitu obliekla červený sveter, vďaka ktorému bol jej outfit trendový a zároveň veľmi praktický. Celé to bolo kombinované s červenou športovou obuvou.

Šou Aeropostale sa zdá byť obzvlášť zábavná pre všetkých účastníkov

bella trón a ďalší z tímu

Bella Throne rada nosí denim v každodennom živote

bella tróny v krátkom denime

Ďalší extravagantný denimový outfit od Belly Throne

bella tróny so skvelou sukňou