Beyonce by mohla získať Grammy, Emmy a Oscara do piatich mesiacov

Vďaka svojej účasti na inscenáciách „Leví kráľ“ a „Návrat domov“ mohla Beyonce do 5 mesiacov získať niekoľko prestížnych ocenení. V niekoľkých ďalších vydaniach týchto cien pravdepodobne získa ceny za Grammy, Emmys a Oskars.

Beyonce by mohla získať niekoľko ocenení za „návrat domov“

emmy vyzerá purpurovo

Vyhliadka na dúhu ocenení pre Beyonce

Mnoho kritikov tvrdí, že tieto ceny skutočne nepotrebuje, pretože jej obraz kráľovnej popkultúry je už pevne zavedený. Napriek tomu by to bolo samozrejme skvelé a jedinečné ocenenie, ktoré by motivovalo ostatné ženy v hudbe, filme a umení k väčšej viere vo vlastné sily..

Beyonce získala už 23 cien Grammy. Existuje iba jedna žena s viacerými oceneniami ako ona a tou je Alison Krauss. Beyonce by sa však mohla stať lídrom tejto klasifikácie v roku 2020. V období od septembra do februára by v skutočnosti mohla získať aj ceny Oscara a Emmy. Na váš účet mohlo ísť celkom 5 nových cien.

Toto je jeden zo známych spevákov s najväčším počtom ocenení

vystúpenie domov beyonce

Za čo mohla Beyonce vyhrať cenu Emmy??

Po prvé, Beyonce mohla získať cenu za písanie, réžiu a produkciu Návrat domov. Za svoju tvorbu za posledné roky má už štyri nominácie z televíznej akadémie. Ide o tieto: najlepší zábavný program 2013, polčasová show Super Bowl 2016 a z toho istého roku o najlepší program špeciálnej triedy, ktorý uskutočnila na spoločnom turné pod názvom „On the run Tour“ s Jayom Z a navyše nominácia na Best Directions Show Direction za vizuálny album „Lemonade“. Táto posledná nominácia je dôležitá aj z iného dôvodu: zaraďuje Beyonce do užšieho výberu všetkých farebných výtvarníčok, ktoré kedy získali nomináciu v rámci cien Emmy za réžiu.

Dostane Beyonce cenu za „Levieho kráľa“??

kráľ lev beyonce

Ceny Grammy a Oscary

Jej práca na “Návrat domov “. V tomto prípade by však mohla byť ocenená za sprievodný živý album. Tiež ju mohol uznať za hudobný prínos pre „Levieho kráľa“, pretože vytvorila hudobný album „The Lion King: The Gift“. Zúčastnila sa aj na napísaní pôvodnej piesne Spirit a tiež ju predstavila. Mohla za to získať aj Oscara v kategórii Pôvodná pieseň.

Ako som už povedal, prajeme Beyonce veľa šťastia, pretože jej úspechy pomáhajú aj proti diskriminácii, a tým k lepšiemu svetu.

Populárny spevák by mohol získať Oscara aj Grammy za „Levieho kráľa“

Grammy leva kráľa Oscary

Leví kráľ sľubuje, že bude obrovským hitom

gramy pre beyonce - skvelé

Beyonce si získava fanúšikov svojim talentom a vzhľadom

grammy, ceny emmy, oscary

Speváčka očaruje svojim úsmevom

beyonce s úsmevom

Vzťah Beyonce a Jay Z je na závidenie

beyonce a jay z

Raz menej „divoký“ vzhľad

nádherný obraz beyonce

Beyonce je vzorom pre mnohé ženy

typické ceny Grammy Emmy Awards