Beyonce opäť s nomináciou na Grammy

Beyonce už patrí k ženám s najväčším počtom cien Grammy na svete. Teraz máte 23 rokov a zdá sa, že superhviezda tento výsledok ešte vylepší. Návrat domov: Živý album, jej nový album je nominovaný na Album roka a v ďalšej kategórii Grammy. Stále nie je presne známe, čo to bude. Je však známe, že album nezískal nomináciu na Grammy v kategórii Najlepší kompilačný soundtrack pre vizuálne médiá..

Beyonce je nominovaná na Grammy vo viacerých kategóriách

skvelé na scéne grammy

Beyonce a návrat domov: film

Tento album skutočne predstavuje skóre pre nový film Beyonce, ktorý bol nedávno uvedený na Netflixe. Získal tiež nomináciu na cenu Grammy za najlepšiu filmovú hudbu. Mimochodom, ak Beyonce vyhrá v tejto kategórii, bude to veľmi dlho prvá žena, ktorá získa toto ocenenie..

Poslednou víťazkou v tejto kategórii je Janet Jacksonová 1989. Album a film boli nahrané minulý rok počas festivalu hudby a umenia Coachella Valley. Beyonce bola prvou Afroameričankou, ktorá titulkovala tento festival. Film je o samotnej speváčke. Zákulisie a veľkú časť jej tvorivého procesu môžu vidieť fanúšikovia.

Ide o jednu z najúspešnejších afroamerických speváčok všetkých čias

gramy elegantný outfit

Ďalšie kategórie, v ktorých bude superstar prítomná

Beyonce je nominovaná aj v mnohých ďalších kategóriách. K dnešnému dňu speváčka získala 23 cien Grammy a je medzi ôsmimi víťazmi cien Grammy na ôsmom mieste. Medzi ženskými hercami je druhá len za Alison Kraussovou, ktorá má celkovo 27 cien. Medzi afroamerickými speváčkami je po Quincy Jonesovej na 3. mieste.

V budúcom roku budú Grammy udelené 26. januára v Staples Center v Los Angeles.

Scéna z filmu „Návrat domov“

scéna z návratu domov beyonce

Aj keď bola tehotná, hviezdna speváčka vyzerala plná energie

gramy sa vyskytuje tehotná

Skvelý rodinný obrázok

Grammy skvelá rodinná scéna

Rodinný život s Jayom Z – vždy horúca téma pre fanúšikov

krásne rodinné scény grammy