Brad Pitt vo vzťahu s návrhárom šperkov

Zdá sa, že Brad Pitt už nie je sám. Podľa klebiet je už nejaký čas v novom, veľmi vážnom vzťahu. Od rozchodu s Angelinou Jolie sa veľa špekulovalo o jeho osobnom živote. Niekoľkokrát sa napríklad rozšírila správa, že má vzťah so svojou juhoafrickou kolegyňou Charlize Theron. Zároveň však niekoľkokrát oznámil, že nemá žiadny vzťah s herečkou. Ak veríte niektorým médiám, slovo dodržal. Má byť vo vzťahu so ženou, ktorá v skutočnosti nemá nič spoločné s hollywoodskymi kruhmi.

Brad Pitt má teraz nový vážny vzťah?

brad pitt nový obrázok lásky

Sat Hari Khalsa je meno novej priateľky Brada Pitta

Nová priateľka Brada Pitta je údajne návrhárkou šperkov a duchovným guruom zároveň. Volá sa Sat Hari Khalsa a pochádza z Indie. Spolu cestujú po svete, aby videli jeho najnovší film “Ad Astra” predstaviť. Často odchádza z premiér o niečo skôr, pretože nechce, aby sa na ich vzťah strhávala prílišná pozornosť.

Na otázky o svojom vzťahu s Bradom Pittom očividne nechce odpovedať. Brad Pitt sa pravdepodobne stretol so Sat Hari Khalsou v Indii minulý rok. Ich vzťah sa údajne začal len pred pár mesiacmi. V skutočnosti sa hovorí, že Brad Pitt mal predtým vzťah aj s Charlize Theron. Pravdepodobne to však prerušil a rozhodol sa pre 44-ročného duchovného Inda.

Odlúčenie od Angeliny bolo pre obe hviezdy veľmi ťažké

brad pitt a angelina jolie

Budúcnosť vzťahu

Iste je okolo tohto vzťahu Brada Pitta oveľa menej drámy, ako bolo s Angelinou Jolie. Na jednej strane neveríte v to, že po ťažkom rozchode je už za veľmi vážny vzťah. Ale určite sa pri tejto žene cíti veľmi príjemne a trávi s ňou veľa času. Možno je to veľmi zdravý základ pre dlhodobý vzťah.

Sat Hari Khalsa je údajne novou priateľkou Brada Pitta

brad pitt a manželka indického gurua

Sat Hari Khalsa je návrhár šperkov a guru

brad pitt a sat hari khalsa spolu

Vzťah s Jennifer Aniston bol jedným z najdlhších pred Angelinou

jennifer aniston a brad pitt

V posledných mesiacoch sa tiež veľa špekulovalo o vzťahu s Charlize Theron

brad charlize Theron povesti