Celebrity News: Takto oslavovali Vianoce niektoré celebrity!

Celebrity oslavujú a žijú v pôvabe po celý rok. Koniec koncov, je to súčasť ich práce! Ale čo s nimi na Vianoce? Niekedy prekvapivo jednoduché. Potrebujú si oddýchnuť od prílišnej pozornosti, ktorú inak priťahujú. Túto otázku sme si v posledných dňoch položili aj niekoľkokrát. Preto sme sa pozreli na život niektorých z najdiskutovanejších osobností. Pozrite sa, čo sme zistili!

Vianoce – Ronaldo s deťmi na pláži 

chrstiano ronaldo rodinné Vianoce

Novinky celebrít na Vianoce od Seleny Gomez

Selena Gomez oslávila Vianoce veľmi neobvyklým spôsobom. V ten deň podpísala zmluvu na 4000 kópií svojho nového albumu. To sa narodí v januári a tisíce ľudí dostanú kópiu podpísanú Selenou Gomez.

Táto správa bola zdieľaná na Instagrame spolu s gratuláciou jej fanúšikom. Selena Gomez veľa cestovala po Vianociach, okrem iného navštívila Londýn, Paríž a Keňu.

Meghan Markle a princ Harry oslavujú so svojim dieťaťom po prvý raz

správy celebrít Meghan a Harry

Cristiano Ronaldo na Vianoce

Ronaldo a jeho krásna manželka Georgina Rodriguez Vianoce strávil v Dubaji. Na pobreží si užívali slnečný čas a zdieľali veľa fotografií na internete. Všimli sme si tiež skutočnosť, že v okolí bolo veľa rodinných priateľov. Stala sa jednou z najhorúcejších noviniek celebrít za posledných niekoľko mesiacov.

Selena Gomez bola tieto Vianoce veľmi zaneprázdnená

selena gomez vianočné celebrity novinky

Správy od princa Harryho a Meghan Markleovej

Tu je niekoľko vianočných správ od kráľovských. Kanály celebrít odhalili, ako princ Harry a Meghan Markle oslávili prvé Vianoce so svojim malým synom. Tentoraz boli ďaleko od hradu Windsor, kde sa tradične v tomto ročnom období schádza celá kráľovská rodina. Namiesto toho bola rodina s matkou Meghan Markle Doria Raglandová  vo Vancouveri. Predtým, ako sa Meghan stretla s Harrym, chcela tu len žiť a teraz sa zdá, že po tomto meste skutočne túži.

Ešte viac fotografií šťastnej rodiny Meghan a Harryho

správy o celebritách Meghan Markleovej

Rita Ora

Rita Ora sa rozhodla pre luxusnú dovolenku na slnku na jachte. Odtiaľ sa podelila o zvodné obrázky v plavkách. Áno, v dnešnej dobe veľa ľudí sníva o takýchto Vianociach …

Vianoce sú výnimočný sviatok …..

messi na vianoce

Nie každý chce na Vianoce sneh

správy celebrít rita ora