Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger sú zasnúbení!

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger sú zasnúbení! Tridsaťdeväťročný herec Guardians of the Galaxy zverejnil radostnú správu na Instagrame neskoro v nedeľu 13. januára.

“Sladká Katherine, som šťastná, že si povedal áno!” Na fotografii je Katherine Schwarzenegger, ako herca objíma. Jej diamantový zásnubný prsteň sa leskne na ľavej ruke. Chris tiež napísal na Instagram: „Som nadšený, že si ťa môžem vziať. Som hrdý na to, že môžem s tebou odvážne žiť vo viere. Ideme na to! “Pridal niekoľko emodži vyjadrujúcich jeho šťastie a hlboké pocity z Katherine.”.

 Len za dve hodiny získala fotka na Instagrame viac ako 23 000 lajkov.

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger sa zasnúbili 13. januára

Táto správa prichádza len o deň neskôr, keď Pratt pomohol svojej novej láske Katherine Schwarzenegger v pohybe. Nedávno to zdokumentoval na sociálnych sieťach. Chris Pratt je vďaka svojim úlohám vo veľkých kasových trhákoch ako „Wanted“ (2008), „Bride Wars- Beste Feindinnen“ (2009), „Almost Married“ (pôvodný názov „Five-Years Engagement, 2012),“ Jurassic World “(2015) a” Avengers: Infinity (2018) sa stali známymi.

29-ročná Katherine Schwarzenegger sa preslávila ako spisovateľka. Vydala už tri knihy. Je tiež najstaršou dcérou slávneho amerického páru celebrít Arnolda Schwarzeneggera a Marie Shriverovej..

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger sa zasnúbili!

Zasnúbenie Chrisa Pratta a Katherine Schwarzeneggerovej 13. januára 2019

Chrisa a Katherine spolu prvýkrát vyfotografovali paparazzi vlani v lete, keď piknikovali v Santa Barbare. Od tej doby sú obaja vo vzťahu a boli spolu zaznamenaní na mnohých udalostiach v Los Angeles. Na niektorých fotografiách je aj Prattov malý syn Jack z prvého manželstva. Zásnuby nie sú pre hercových fanúšikov žiadnym prekvapením, ale prichádza len niekoľko mesiacov po jeho oficiálnom rozvode s Annou Farisovou. Obaja sa rozišli v auguste 2017 a potom sa rozviedli v roku 2018. Aj napriek tomu zostali obaja herci dobrými priateľmi. Chris a Katherine údajne oslávili Halloween s bývalou manželkou a novým partnerom Michaelom Barrettom.

 Chris a Katherine sú spolu od minulého leta.

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger je od leta 2018 pár snov

Teraz zasnúbený pár robí dôležitý krok do svojej spoločnej budúcnosti. Každú hodinu dostanú obaja srdečné blahoželania od svojich známych priateľov na Instagrame, vrátane Gwyneth Paltrow, Toma Hollanda, Jasona Momoa, Bryce Dallas Howarda, Olivie Munn, Rosario Dawson a brata Patricka Schwarzeneggera. Zoznam pokračuje. Jeden komentár, ktorý získal najväčšiu pozornosť, bol od Prattovej bývalej manželky Anny Farisovej. Napísala: „Som taká šťastná pre vás oboch !! Gratulujeme! “

Čerstvo zasnúbenému páru blahoželáme!

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger novomanželský pár snov Gratulujeme

Chceme zablahoželať Chrisovi Prattovi a Katherine Schwarzenegger k ich zásnubám a tešíme sa na ďalšie dobré správy od oboch!

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger sú pár skutočných snov!

Chris Pratt Katherine Schwarzenegger tvorí od leta pár snov