Cindy Crawford odhaľuje svoje tajomstvá starostlivosti o krásu

Cindy Crawford pred niekoľkými dňami vo videu zdieľala tajomstvá o svojej každodennej starostlivosti o pokožku tváre. Ako sa dalo očakávať, tento príspevok na YouTube sa rýchlo stal populárnym kvôli dobrému vzhľadu obľúbenej modelky a zároveň kvôli tomu, že jednotlivé kroky je veľmi ľahké sledovať a poskytli veľa inšpiratívnych tipov na individuálne líčenie..

Cindy Crawford presviedča dobrou starostlivosťou o tvár

krawfordské dlhé vlasy

Ranná rutina starostlivosti o pleť Cindy Crawford – krok za krokom

Cindy sa najskôr začne dôkladne umývať pomocou séra vo videu, v tomto prípade s prídavkom melónu. Toto ovocie má veľmi prospešné vlastnosti pre pokožku. Cieľom je dosiahnuť od začiatku veľmi osviežujúci efekt.

Zvlášť v dňoch, keď máte trochu suchú pokožku, napríklad preto, že ste nešli spať dostatočne skoro, je používanie takýchto zvlhčujúcich a rybích prípravkov obzvlášť dôležité. Potom to pokračuje nanášaním krému na oči. Vo svojich videoukážkach Cindy Crawford zaujímavá metóda pre masáž so špeciálnym príslušenstvom. Slúži na dodatočné napnutie pokožky po nanesení očného krému. Potom príde hydratačný krém so správnym pleťovým krémom pre váš vek a typ pleti.

Cindy Crawford dáva tipy, ako nájsť individuálny štýl

červené šaty crawford

Cindy Crawford za používanie make -upu

V tomto videu Cindy hovorí o použití make -upu. Tvrdí, že jej matka mala v živote takmer žiadny make -up. Nemyslí si, že je to úplne skvelé, ale ani preháňať to s mejkapom nie je riešením. Žena väčšinou potrebuje pre svoj každodenný život určitý štýl, ktorý skutočne dobre ovláda, ktorý dokáže rýchlo dosiahnuť a s ktorým sa cíti obzvlášť príjemne. Cindy nám ukazuje správnu aplikáciu podkladu a rozjasňovača štetcom, pričom ten druhý odporúča pre zrelšiu pleť, pretože sú oveľa jemnejšie. Okrem toho vo videu rozpráva o rôznych skúsenostiach, ktoré s make-upom za tie roky získala, aby inšpirovala svojich fanúšikov, aby medzi všetkými týmito variantami našli toho pravého pre seba.

Cindy Crawford mala vždy svojský štýl

obrázok veľmi mladý crawford

Jej mama podľa modelky a herečky nenalíčená

crawford veľké starnutie

Každá žena si musí nájsť svoj vlastný štýl líčenia pre každodenný život a dobre ho ovládať 

crawford veľký úsmev

Cindyina tvár prezrádza, že sa o svoju pleť vzorne stará

krásna tvár crawford