Deadpool 3 potvrdený Ryanom Reynoldsom

Ryan Reynolds potvrdil, že ďalší film o Deadpoolovi bude natočený v Marvel Studios. „Práve na tom s celým tímom pracujeme,“ povedal Reynolds Kelly Ripa a Ryanovi Seacrestovi vo vianočnej epizóde Živo s Kelly a Ryanom. 43-ročný kanadský herec má pravdepodobne na mysli tímy, ktoré stoja za prvými dvoma filmami. “Sme v Marvel, veľkej lige naraz.” Je to trochu šialené. “Deadpool 3 je považovaný za prvý film franšízy, ktorý bude distribuovaný pod hlavičkou Marvel Studios potom, čo spoločnosť Disney získala spoločnosť 20th Century Fox. Fox produkoval prvé dva filmy.

Ryan Reynolds na Twitteri veľa vtipkuje a fúzia Marvel-Fox nebola výnimkou

Deadpool 3 Ryana Reynoldsa potvrdil twitter sherz ryana reynoldsa

Deadpool je teraz vo vlastníctve spoločností Marvel a Disney. Ako to ovplyvní dej??

Pôvodný Deadpool sa preslávil po a dvojminútový testovací materiál 28. júla 2014 bez povolenia alebo vedomia spoločnosti 20th Century Fox. Video sa rýchlo stalo obrovskou senzáciou online.

Fox veril, že pozitívna reakcia fanúšikov sa odrazí na výsledkoch kasičiek. Projektu dal prednosť v roku 2016 a zdvojnásobil ho Deadpoolom 2. Franšíza napriek relatívne nízkemu rozpočtu zarobila v pokladniach na celom svete 1,5 miliardy dolárov..

Stále je záhadou, kto vlastne zverejnil testovací materiál z roku 2014

Deadpool 3 od Ryana Reynoldsa potvrdzuje hádanky s testovacím materiálom dodnes

V máji povedal Reynolds pre Entertainment Weekly: „Neviem, či bude Deadpool 3. Naozaj neviem. Myslím si, že na to, aby postava správne fungovala vo vlastnom vesmíre, im musíte zobrať všetko. Myslím, že v tom nemôžeme pokračovať. “Očividne niekto v Marvel alebo Disney uvažuje inak.

Žoldnier s veľkými ústami bol kedysi jednou z mála postáv, ktoré nepochádzali z Disneyho Marvelu. Ale pretože Disney prevzalo Fox v marci, Deadpool sa oficiálne vrátil k banneru Marvel a bolo mu umožnené vstúpiť do Marvel Cinematic Universe.

Ohlásením Deadpoola 3 si Marvel zdá, že si zachováva určitú kontinuitu s dvoma predchádzajúcimi filmami 20th Century Fox, aj keď teraz k tejto postave úplne získal práva. Film však nemá žiadny oficiálny dátum uvedenia, žiadny trailer ani hlásené záväzky hercov, ktorí sa už objavili. Ale to sa určite zmení, ako bude vývoj napredovať. Jedna vec zostáva istá: Ryan Reynold si zachová svoju vedúcu úlohu ako Wade Wilson alias Deadpool.

Podľa producenta a scenáristu Paula Wernicka si Deadpool 3 zachová status R

Deadpool 3 od Ryana Reynoldsa potvrdzuje málo známe o príbehu

Je pravdepodobné, že v novom filme uvidíme niektorých hrdinov Avengers

Deadpool 3 od Ryana Reynoldsa potvrdzuje, že líška a zázrak znova spojili pomstiteľov

Alebo možno pár starých priateľov z druhého

Deadpool 3 Ryana Reynoldsa potvrdzuje domino a kábel Deadpoola 2