Dita von Teese – plachá hviezda „New Burlesque“

Ikona štýlu Dita von Teese spôsobila minulý týždeň v Paríži opäť senzáciu. 46-ročná herečka a modelka vystúpila na mólo na prehliadke haute couture Jean-Paula Gaultiera a predviedla nápadné čierne tylové šaty od svetoznámeho návrhára, ktoré sú súčasťou jeho kolekcie na jar 2019. Zvláštnosťou týchto bustierových šiat bola ozdoba na ramenách pripomínajúca krídla a čierna výšivka plumetis. V tomto oblečení bola Dita stredobodom pozornosti a taktiež zožala veľký potlesk od ďalších hviezd ako Catherine Deneuve, Kat Graham a Irina Shayk, ktoré sedeli v prvom rade. Samozrejme, tiež od skvelého módneho návrhára Jeana-Paula Gaultiera a jeho zamestnancov.

Dita von Teese predviedla minulý týždeň v Paríži prsnejšie šaty od Jean-Paula Gaultiera.

Dita von Teese minulý týždeň v parížskych bustierových šatách od Jean-Paul Gaultiera

 Vynieslo si to veľký potlesk.

Dita von Teese Jean-Paul Gaultier

  • Kto je Dita von Teese?

 Dita von Teese je umelecké meno tých, ktorí sa narodili ako Heather Renee Sweet. Ako tínedžerka prejavovala záujem o staré filmy a časopisy svojho otca Playboy. V tej dobe bolo dievčaťu stále jasné, že skutočná žena by mala nosiť hodvábne pančuchy a chodiť na vysokých podpätkoch. Heather vyvinula slabosť pre krásnu bielizeň a ako 16 -ročná objavila svoj fetiš pre korzety. Dnes má bohatú zbierku najkvalitnejšieho spodného prádla vrátane 300 korzetov.

 Krásna Dita von Teese v štýle New Burlesque.

Dita von Teese je krásna v štýle New Burlesque

V roku 1999 mala Dita von Teese fotenie na titulnú stranu časopisu Playboy, ktoré na jednej strane získalo slávu na erotickej scéne a na druhej strane urobilo jej nové meno populárnym po celom svete. Stredobodom pozornosti verejnosti bol aj jej súkromný život, najmä manželstvo s dlhoročným priateľom, šokujúcim rockerom Marilynom Mansonom. Po dvoch rokoch však ukončila „experimentálne manželstvo“ a vydala knihu „Burlesque a umenie Teese“. Vďaka tomu sa Dita stala kráľovnou New Burlesque, umenia zmyselného odhaľovania. Od tej doby je Dita von Teese jedným z obľúbených modelov kultového návrhára Jeana-Paula Gaultiera a pravidelne sa zúčastňuje jeho prehliadok haute couture.

Absolútna kráľovná štýlu New Burlesque.

Dita von Teese, kráľovná štýlu New Burlesque

  • S Ditou von Teese prekvapivo ide plachosť a nahota ruka v ruke

Za všetkým pôvabom je stále hanblivá žena zmietaná pochybnosťami. Nedá sa jej vôbec veriť, ale je to pravda. Dokonca aj po svojom albume s názvom „Dita Von Teese“, ktorý vyšiel vo februári 2018, tanečnica a speváčka uviedla toto: „Normálne by som niektoré vety nedávala do úst, som príliš hanblivá. že. Album pre mňa napísal francúzsky pesničkár Sebastien Tellier. To je teda jeho pohľad na mňa a môj život. “Pre jej fanúšikov je nevysvetliteľné, ako by sa tento hanblivosť mohol hodiť do jej očarujúcich šou? Dita von Teese si ale myslí, že pokiaľ ide o burlesku, má úplnú kontrolu a veľa sebavedomia. Prostredníctvom svojich piesní však nechce otvoriť dvere svojmu súkromnému životu. Sama výtvarníčka najlepšie vie, ako presne nahota ladí s plachosťou.

Dnes Dita boduje dokonalým vzhľadom v burlesknom štýle a upraveným jemným telom. Prísny diéta  udržuje ich v kondícii, napriek ich postupujúcemu veku. Našťastie Dita von Teese zostane v špičkovej forme ešte mnoho rokov.

Dita von Teese má za sebou dlhoročnú spoluprácu s módnym návrhárom Jeanom-Paulom Gaultierom.

Dita von Teese s módnym návrhárom Jeanom-Paulom Gaultierom

 Dokonalý make -up je súčasťou ich vzhľadu. “Baví ma líčiť sa,” hovorí Dita.

Dita von Teese perfektný vzhľad, perfektný make-up