Ed Sheeran oslavuje svadbu v štýle festivalu s Cherry Seaborn

Skutočná svadba Eda Sheerana a Cherry Seabornovej sa uskutočnila v decembri minulého roka. Ale v tom čase nebola žiadna veľká oslava, rozhodne žiadna, ktorú by oni dvaja skutočne chceli. Očividne sa preto rozhodli, že si tento rok doprajú takú radosť. O deväť mesiacov neskôr Ed Sheeran a Cherry Seaborn organizujú nádhernú svadbu pre priateľov. Tento koncept sa zdá byť obzvlášť originálny, pravdepodobne podobný tvaru festivalu.

Tento stan bol špeciálne postavený na svadbu Eda Sheerana a jeho školskej priateľky Cherry Seaborn

svadobný stan ed shereen

História svadby Eda Sheerana

Predtým, ako vám povieme viac o druhej svadobnej oslave, by sme vám chceli pripomenúť jej históriu. 28 -ročný Ed Shereen a 27 -ročná Cherry Seaborn sa stretli pred niekoľkými mesiacmi v malom kostole v Suffolk oženil sa. Konkrétnejšie sa to stalo v decembri minulého roku, vo veľmi úzkom kruhu priateľov a rodiny.

V tom čase bolo pozvaných asi 40 hostí a šírili sa správy, že sú medzi nimi aj Jennifer Aniston, Sir Elton John a Taylor Swift. Vďaka tomu boli správy ešte obľúbenejšie.

V blízkosti miesta svadby je teraz rieka a jazero

ed shereen see - miesto svadby

Teraz veľká oslava

Oslava číslo 2 bude oveľa väčšia a v lese pre ňu postavili obrovský stan. Oslavuje sa formou festivalu. Jeho inštalácia už bola veľkou námahou a vyžadovala si prácu nákladných automobilov, ktoré jazdili po úzkych a špinavých cestách lesa. Miesto svadby je záhadou a málokto vie, kde sa toto miesto nachádza. Obrázky ukazujú prostredie, obklopené mnohými vysokými stromami, ukryté v lese. Neďaleko sa nachádza aj malé jazero. Počas svadby pravdepodobne vystúpi aj Ed Sheeran a ďalší speváci celebrít. Dátum svadby zatiaľ nie je známy, ale bude sa konať koncom leta.

Títo dvaja boli zasnúbení už dlhší čas

ed shereen - romantické chvíle

Ed Shereen a Cherry Seaborn sa vzali vlani v decembri

ed shereen v zime s milovaným

Títo dvaja pozývajú na svadobnú udalosť mnoho známych osobností 

ed shereen a jeho manželka

Ed Shereen a Cherry Seaborn sú pre mnohých inšpiráciou pri ich obľúbenom príbehu

skvelé obrázky s romantikou s ed shereenom