Emma Corrin hrá Lady Dianu v sérii „The Crown“

Teraz je zvedavosť miliónov fanúšikov hitovej série „The Crown“ do určitej miery uspokojená. Minimálne jedna vzrušujúca otázka nebola od minulej stredy otvorená. Tvorcovia ocenenej inscenácie Netflix konečne našli herečku princeznej Diany. A to je zatiaľ málo známa mladá herečka Emma Corrin. Vo štvrtej sezóne série „Koruna“ sa mladý nováčik vkĺzne do úlohy princeznej z Walesu, ktorá zomrela v roku 1997. Producenti filmu zdieľali túto novinku na Twitteri. Emma Corrin má obrovskú radosť z tejto obrovskej príležitosti hrať Lady Di a teší sa, že čoskoro bude súčasťou obsadenia. Nakrúcanie by sa malo začať tento rok, ale bohužiaľ ešte nebol stanovený dátum vysielania pre štvrtú sezónu hitovej série.

Emma Corrin hrá Lady Dianu vo štvrtej sezóne “Koruna”.

Emma Corrin hrá Lady Dianu štvrtú sériu úspešných sérií

Veľká úloha pre nováčika Emmu Corrin

O Emme Corrinovej je toho málo známe. 23-ročná mladá herečka nedávno absolvovala Cambridge. Ale ak sa pozriete pozorne na jej aktuálny obrázok, potom si môžete ľahko predstaviť, prečo bola mladá Britka vybraná pre úlohu Lady Diany.

S jej nežným pohľadom a jemnými črtami tváre mohla byť perfektnou voľbou producenta. S vhodným mejkapom a oblečením určite stelesní princeznú vynikajúco. Mladá herečka sa doteraz zúčastnila niekoľkých divadelných produkcií a objavila sa v televíznych seriáloch „Pennyworth“ a „Grantchester“. Nováčik sa nedávno objavil na strane Keiry Knightleyovej v komediálnej dráme „Nesprávne správanie“. Toto je vlastne prvý celovečerný film, ktorý Emma Corrin nakrútila.

 Emma Corrin je v súčasnej dobe pred kamerou drámy “Nesprávne správanie” po boku Keiry Knightley a Suki Waterhouse.

Emma Corrin je v súčasnej dobe pred kamerou pre filmovú drámu „Zlé správanie“

Herečka je obsadením na Instagrame prekvapená a je hrdá na to, že získala úlohu princeznej Diany Spencerovej, ktorá zomrela predčasne. Svoju účasť v „The Crown“ dokonca opisuje ako „surrealistickú“. Emma Corrin o svojom vzore hovorí nasledovne: „Princezná Diana bola ikonou a jej vplyv na svet je rovnako hlboký ako inšpiratívny“. Šťastná herečka dodala: „Dám všetko, aby bola jej spravodlivosť“. Štvrtá sezóna série „Koruna“ sa odohráva na konci 70. a 80. rokov minulého storočia. Film rozpráva o svadbe meštianky Diany Spencerovej s princom Charlesom a ukazuje jej obrovský spôsob života ako súčasť kráľovskej rodiny. Pozornosť sa zameriava aj na jej nevydarené manželstvo a rozvod v roku 1996.

 Emma Corrin nás očaruje svojou nevinnou a veľmi peknou tvárou. Je tou správnou voľbou pre úlohu Lady Diany.

Emma Corrin hrá Lady Dianu s nevinnou a veľmi peknou tvárou

  • V úspešnej sérii „The Crown“ je úspech Emmy Corrin nevyhnutné

Predtým, ako sa začne tretia sezóna série Netflix „Koruna“, producenti urobia titulky pre ďalšiu. Peter Morgan, scenárista a tvorca seriálu, osobne oznámil, že Emma Corrin sa v štvrtej sezóne zhostí úlohy Lady Diany. Je nadšený mladou britskou herečkou a hovorí: „Emma je úžasný talent, ktorý nás okamžite fascinoval, keď si zahrala Dianu Spencer. Má nielen nevinnosť a krásu mladej Diany, ale aj plnosť a komplexnosť mimoriadnej ženy, ktorá sa z anonymného tínedžera stala najslávnejšou ženou svojej generácie, “povedal novinárom v Hollywoode Peter Morgan..

Emma Corrin čelí veľkej výzve vo svojej kariére.

Emma Corrin hrá Lady Dianu a stojí pred veľkou výzvou

Príbehová dráma „Koruna“ rozpráva o živote kráľovnej Alžbety II. V sérii vidíme mnoho známych hercov. V tretej sezóne napríklad víťazka Oscara Olivia Colman hrá rolu britskej výsosti. Je nástupkyňou Claire Foyovej. Tobias Menzies nahradí vo funkcii princa Philipa aj svojho kolegu Matta Smitha. Namiesto Vanessy Kirby vidíme v úlohe princeznej Margaret Helenu Bonham Carter. Vo štvrtej sezóne hrá Gillian Anderson okrem Emmy Corrin aj bývalú premiérku Margaret Thatcherovú. Teraz sa môžeme len tešiť na tieto filmové talenty a prejaviť trochu trpezlivosti, kým sa na plátno nedostane štvrtá sezóna hitovej série.

Štvrtá sezóna „Koruny“ hovorí o neúspešnom manželstve Lady Diany.

Emma Corrin stvárňuje Lady Diana Koruna rozpráva o nevydarenom manželstve princeznej

Séria ukazuje obrovský životný štýl princeznej z Walesu.

Emma Corrin hrá Lady Dianu, ktorá z obyčajného tínedžera urobila svetoznámu celebritu