Emma Stone a Dave McCary sú teraz zasnúbení! Gratulujem

Emma Stone je v posledných rokoch jednou z najobľúbenejších herečiek a teraz je zasnúbená. Táto správa bola oznámená prostredníctvom instagramového profilu Dave McCaryho, jej budúceho manžela. V prvom rade je to snúbenec Emmy Stone. Má 34 rokov, o 3 roky viac ako Emma. Dave je talentovaná osobnosť, známa predovšetkým ako americký komik, spisovateľ a režisér. V súčasnej dobe pracuje ako segmentový riaditeľ americkej neskorej nočnej show Saturday Night Live.

Títo dvaja majú šťastný vzťah viac ako dva roky

obaja spolu obraz super

Milostný príbeh Emmy Stone a Davida McCaryho

Títo dvaja sú spolu asi dva roky, presnejšie od júna 2017. Emma Stone jednu moderovala Živá show v sobotu večer a tam sa spoznali. Manželská ponuka prichádza včas na vianočné sviatky. Toto ročné obdobie bude pre oboch zrejme nezabudnuteľné.

Doteraz väčšinu svojho vzťahu radšej tajili. Zvlášť Emma Stone sa zdá, že si dáva veľmi záležať na tom, aby si čo najviac chránila svoje súkromie. Pravdepodobne preto chce, aby správy, ktoré zdieľa, boli obzvlášť veľkolepé. Aj ona to robí! Správa o zásnubách vyvolala veľmi emocionálne reakcie!

Emma o vzťahu málo hovorí, takže každá spoločná fotografia je vrcholom!

emma stone skvelý obraz s Davidom

Reakcie na Instagrame

Obrázok, prostredníctvom ktorého Emma a Dave oznámili zasnúbenie, ich oboch ukázal ako veľmi šťastných. Emma natiahne ruku a vidíte zásnubný prsteň. Potom nasleduje séria pozdravov a gratulácií, ktoré sú zmiešané s množstvom humoru. Nám a mnohým ďalším fanúšikom pripadal obzvlášť zábavný nasledujúci komentár: „Emma Stone si berie niekoho, kto nie je Andrew Garfield. Aj tak gratulujeme! “Alebo nasledujúce:„ Emma Stone je zasnúbená. To nie je vtip. Toto nie je školenie. Emma Stone je skutočne zasnúbená. Bože môj! ” Alebo tento: „Ach môj bože. Emma Stone je zasnúbená. Potrebujem čas, aby som to spracoval, ale som za ňu veľmi šťastný. “

Máme radosť aj z vás a so zvedavosťou očakávame správy o vašej svadbe.

Takto vyzeral príspevok na Instagrame, prostredníctvom ktorého Dave McCary a Emma Stone oznámili zásnuby!

emma a dave sa objímu

Emma Stone je vzorom pre mnohé ženy a snom mnohých mužov

skvelý make-up emma stone

Ďalší skvelý obraz prírodných krás

Emma Stone módne ženy

Teraz je Emma Stone zasnúbená? Veril by si tomu? 

emma stone trendy ženská móda a účesy