Excentrické módne trendy na jar 2020 od Alexandra McQueena

Jar 2019 sa stále nekončí, ale už dnes sa chceme pozrieť na ten nasledujúci. Pretože tam máte veľa skvelých módnych trendov, na ktoré si môžete zvyknúť. Predstavu nám o tom ponúkajú aktuálne vystavené módne kolekcie, ako napríklad táto od Alexandra McQueena. Ako to už v posledných rokoch býva, dôraz je kladený na mužnosť. Zaoberáte sa jeho klasickým a moderným vnímaním. Je to provokácia pre spotrebiteľov a divákov, ale aj príležitosť formulovať vlastnú aktuálnu pozíciu. Pozrime sa na jednotlivé aspekty tejto zbierky!

Takto môžete okoreniť klasický oblek modernými farbami

Fialová a čierna - skvelý nápad pre módne trendy

Podľa predchádzajúcich trendov

Kontinuita je veľmi typická pre posledné zbierky Alexandra McQueena. V tejto kolekcii, venovanej prichádzajúcej jari, vidíme jasné prepojenie na outfity z minulej jesene. Toto je skôr pocta klasickému anglickému štýlu, ktorý je však individualizovaný neuveriteľným počtom spôsobov.

Modernizácia je väčšinou realizovaná prostredníctvom detailov. Mohlo by to spočívať napríklad v prekvapivom prevedení detailov, v opätovne použitých materiáloch alebo vo výbere originálnych rozmerov ozdôb. V každom prípade vždy vidíme jasný záväzok k pôvodu pôvodného štýlu, na tradíciu ktorého nadväzujú klasické obleky zo zbierky.

Nápad na kreatívne využitie dĺžok

Módne trendy - sivý dizajn - skvelý nápad

Použité látky

Veľmi dôležitým aspektom zbierky, ktorá ju robí jedinečnou, sú tam použité látky. Sú úplne zásadné pri určovaní účelu použitia klasických oblekov Alexander McQueen Spring Collection. Na striktnejšie outfity bola použitá čierna bavlna. Tieto outfity sú vhodné aj na oficiálne príležitosti. Angorská vlna je slávnostnejší variant, ktorý by ste nosili na červenom koberci alebo na veľmi oficiálnej svadbe. Dole ste mohli nosiť čiernu čipku, ktorá by bola stále slávnostná, ale dostatočne príležitostná na after party.

Strieborná a čierna – klasický lesk vo veľmi modernej forme

Módne trendy sivá a čierna

Rozmanitosť vrstiev, dĺžok a vzorov

Rôzne variácie týchto klasických outfitov sme už výslovne uviedli ako hlavný aspekt jarnej kolekcie Alexandra McQueena. Spomenutý bol aj pôvodný prístup k prevedeniu ozdôb a detailov. To však nevyčerpáva stratégie individualizácie. V kolekcii sú obzvlášť viditeľné dlhšie (ako obvykle) bundy. Tie je možné upraviť podľa chuti a osobnej štruktúry. Viac vrstiev v obleku je ďalšou viditeľnou vlastnosťou. Nakoniec za zmienku určite stoja kvetinové vzory. V modernizovanej verzii ich možno často vidieť v pánskych oblekoch z radu Alexander McQueen na jar 2020. Mimochodom, nielen tam, ale aj počas vystúpení na červených kobercoch!

Veľmi ušľachtilá a praktická interpretácia klasickej ornamentiky

Módne trendy skvelé biele čierne vzory

Dizajnér jarnej kolekcie Alexandra McQueena

Sarah Burton je návrhárkou tejto kolekcie Alexandra McQueena. Pri predstavení pred pár dňami prekvapivo nebola. Možno je to výrazom skutočnosti, že by sa radšej zviditeľnila svojimi prácami a menej osobným vzhľadom. V každom prípade tieto pánske outfity veľmi reprezentujú ich súčasný stav vývoja v profesionálnej oblasti. Je jednou z tých návrhárov, ktorí radi zachovávajú niť v tradícii a napriek tomu nádherným spôsobom zaisťujú modernú kontinuitu. Takíto odborníci veľmi pravdepodobne budú formovať naše budúce módne trendy.

Ružové a biele vzory na čiernom pozadí

Ružová a fialová - skvelé módne trendy

Striedanie s dvojitými vrstvami a dlhšími strihmi

čierny oblek - skvelé módne trendy

Nápad na skvelý oblek v ružovej farbe

veľká ružová - módne trendy

Elegantný pánsky oblek s koloniálnymi prvkami

Trendy s čiernymi figúrkami Módne trendy