Exmodelka Yolanda Hadid má teraz rada prírodné krásy

Bývalá modelka Yolanda Hadid sa 11. januára dožila 55 rokov. Pri príležitosti svojich narodenín zverejnila na Instagrame svoju vlastnú fotografiu a urobila s ňou skvelý darček. Na fotografii je mama Belly a Gigi Hadidových v jej prirodzenej kráse. Teraz je na svoj vzhľad pyšná a píše, že teraz je bez silikónov. Zvrátila všetky kozmetické operácie a cíti sa opäť slobodná a šťastná. Vo svojom vyhlásení píše: „Krása nemá zmysel bez zdravia“ a posiela dôležitý odkaz všetkým ženám na celom svete, ktoré kozmetickému chirurgovi bez váhania dôverujú. To je veľký úspech Yolandy Hadidovej a bojovala za to roky. O chvíľu vám povieme, ako k tomu došlo.

Bývalá modelka a super mama – Yolanda Hadid je teraz obzvlášť hrdá na svoj prirodzený vzhľad.

Bývalá modelka a super mama Yolanda Hadid 55 rokov

  • Strmá kariéra modelky Yolandy Hadid nebola pre jej zdravie vôbec bez rizika

Yolanda Hadid pochádza z Holandska a bývala modelkou. Potom sa vydala za Mohammeda Hadida a má s ním dve krásne dcéry – Gigi, Bellu a syna Anwara Hadida. Gigi a Bella sa teraz etablovali aj ako supermodelky vo svete módy.

Hneď po narodení svojej prvej dcéry Gigi však Yolanda Hadid prerušila kariéru na móle, pretože sa chcela sústrediť na svoj rodinný život a materstvo. Chcela však zostať v najlepšej forme a vyzerať ako modelka kedykoľvek a kdekoľvek, a tak sa rozhodla urobiť niekoľko operácií. Prsné implantáty, výplne, botoxové injekcie a nadstavby nielenže zmenili ich telo a vzhľad, poškodili aj zdravie. V roku 2012 lekári diagnostikovali televíznej hviezde a herečke „Skutočné manželky Beverly Hollsovej“ infekčnú chorobu Lymskú boreliózu. Od tej chvíle sa život Yolandy Hadidovej úplne zmenil.

 Aj vo svojich 55 rokoch vyzerá Yolanda Hadid pekne.

Bývalá modelka Yolandy Hadidovej mala 55 rokov

  • Čo hovorí príspevok Yolandy Hadid na Instagrame?

55-ročnej exmodelke trvalo niekoľko rokov, kým sa rozhodla “zrušiť niektoré zlé rozhodnutia”. Najprv sa oslobodila zo šoku z choroby a potom mala dostatok odvahy urobiť niečo dôležité pre svoje zdravie. Nechala si vybrať prsné implantáty a prestala používať botoxové injekcie. Teraz je šťastná, že opäť vyzerá prirodzene. “Konečne mám späť svoj originál z roku 1964,” píše o svojej fotografii na Instagrame. Yolanda Hadid je teraz šťastná, že „teraz žije v tele bez prsných implantátov, výplní, botoxu, nadstavcov a všetkých tých nezmyslov“, vlastne bez tohto jedu, ktorý ju takmer zabil. Je adresovaná všetkým ženám, nesmú sa všetkými prostriedkami snažiť „držať krok s predpokladanými požiadavkami na sexi ženu v našej spoločnosti“. Pretože zdravie je naše bohatstvo. Ďakujem, Yolanda, a všetko najlepšie k narodeninám!

 

Yolanda Hadid sa kedysi skloňovala pred sociálnym tlakom, ale dnes si stojí za svojim.

Ex-modelka Yolanda Hadid stojí sama za seba

 Bývalý model má 55 rokov.

55. narodeniny Yolandy Hadidovej so svojimi dcérami Gigi a Bellou

Yolanda Hadid sa môže opäť smiať, pretože v živote opäť získala optimizmus.

Bývalý model Yolandy Hadidovej v plynovom živote, samozrejme, krásny