Filmový festival v Cannes 2019 – 7 najlepších a reprezentatívnych lookov

Udalosti ako filmový festival v Cannes sú tiež skutočnými scénami súčasnej módy. Viac ako niektoré módne prehliadky, pretože tu môžete zažiť aktuálne trendy v praxi – pretože sú transformované našimi obľúbenými hviezdami a prispôsobené ich osobnému štýlu. Vybrali sme pre vás niekoľko skvelých momentov! Ktohovie, možno to využijete na to, aby ste si toto leto obliekli veľkolepé šaty na špeciálny vzhľad.

Ariana Lima mala nádherne modrý vzhľad

celebrity adriana lima

Modré šaty pre mystické ženy

Farby lesa – takto sme definovali niektoré módne farebné trendy tohto roku v ďalších našich článkoch. Modrá je nuansou noci a mystikou v prírode a niektorých druhoch lesného ovocia. Rovnako ako šaty Ariany Limy-zároveň má veľmi mystickú a prízemnú charizmu.

Táto farba sa samozrejme hodí obzvlášť k vášmu typu. Vaši stylisti stavili na klasický jednotný vzhľad a vybrali si k nemu aj modré topánky.

Dakota Fanning bola ako princezná v bielom

cannes 2019 Dakota Fanning

Moderný princeznovský vzhľad

Moderný princeznovský vzhľad bol veľmi obľúbený medzi hviezdami, ktoré účinkovali na filmovom festivale v Cannes 2019. Hore na obrázku vidíme biele šaty s jemným odtieňom od Dakoty Fanning. Videli sme podobnú farbu ovocia, ale oveľa nápadnejšiu v báječnom oblečení Elle Fanningovej. Viac ako princezná – je kráľovná Gong Li bola v čipkovaných šatách.

Moderná zelená v šatách Deepiky Padukone

Deepika Padukone skvelé šaty

Jednofarebné outfity

Niečo, čo určite vynikne počas vystúpení na červenom koberci v Cannes: Ľudia sa radi rozhodujú pre monochromatické outfity. Práve to nám ukazuje Deepika Padukone v šatách v sviežej zelenej farbe a mnohých rúškach. Svojimi šatami evokovala dve veci, ktoré sme už spomínali predtým: Svieža zelená nuansa pripomína čerstvú jarnú trávu a tým aj prírodu na lesnej lúke. Vďaka širokej sukni a cípu zároveň môžete dosiahnuť obľúbený princeznovský vzhľad.

Elle Fanning tiež s ozdobou v „lesnom“ štýle

elle fanning celebrity správy

Nadčasové a zároveň super moderné

Najlepšie oblečenie z filmového festivalu v Cannes 2019 dosahuje vzhľad, ktorý je super moderný a nadčasový zároveň. Charizma je predovšetkým nadčasová – ten moderný, snový štýl, ktorý by mala mať každá žena. Moderné farby v prírodnom štýle však dosahujú súčasný efekt.

Noel Berry v originálnej čiernej farbe

Noel Berry skvelé čierne šaty

Gong Li – úplne klasický a napriek tomu taký moderný

skvelé biele šaty Gong Li

Zhang Ziyi vo veľmi atraktívnych čiernych večerných šatách

Čipka Zhang Ziyi cannes 2019