Filmy 2019 – ktoré hollywoodske filmy netrpezlivo očakávate?

Nový rok sotva začal a fanúšikovia kina už netrpezlivo čakajú na nové, vzrušujúce filmové produkcie z Hollywoodu. V krátkom čase sa na európske obrazovky dostane v roku 2019 niekoľko super zaujímavých filmov. Nemôžeme sa dočkať, až sa na ne pozrieme. Je správne podozrenie, že niektoré z týchto filmov sa čoskoro stanú megahitmi v roku 2019. Podľa filmových expertov sa môžeme spoľahnúť na skutočnú filmovú parádu, kde hrajú aj najznámejšie hollywoodske hviezdy a držitelia Oscara. Paleta je skutočne široká – pod názvami nájdete super vzrušujúce akčné filmy, ale tento rok sa očakávajú aj romantické filmy a komédie, ako aj dobrodružné filmy. Dnes vám chceme povedať, ktoré sú najnovšie a najobľúbenejšie tituly.

„Muži v čiernom“ sú späť!

Filmy 2019 Tessa Thompson a Chris Hemsworth vo filme „Muži v čiernom“

  • Filmy 2019 – teraz je ohlásená akcia!

Akčné filmy 2019 sú na prvom mieste v našom zozname obľúbených kasových trhákov na Nový rok. Na prvom mieste musíme spomenúť pokračovanie super inscenácie „Muži v čiernom“. Mnoho dlhých rokov po treťom filme teraz prichádza štvrtý z tejto série. Premiéra filmu sa očakáva v polovici júna.

Tessa Thompson a Chris Hemsworth v ňom stvárňujú dvoch agentov, ktorí z nás niekedy nechávajú dych.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio hrajú spolu s ďalšími hviezdami vo filme „Tenkrát v Hollywoode“

Filmy 2019 Brad Pitt a Leo DiCaprio v novej filmovej produkcii „Tenkrát v Hollywoode“

Názov tohto filmu pripomína začiatok všetkých klasických rozprávok z nášho detstva. Ale tu je napísané … bolo raz v Hollywoode. Toto je deviaty film od svetoznámeho režiséra Quentina Tarantina a predstavujú ho obľúbené hviezdy ako Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Brad Pitt, Al Pacino, Damian Lewis a Dakota Fanning. Film sa očakáva v kinách 26. júla 2019. Stále nie je rozhodnuté, či skvelý režisér nakrúti desiaty film.

„Spider-Man ďaleko od domova“ sľubuje množstvo prekvapení a záhad.

Julianne Moore hrá šťastne rozvedenú ženu, ktorá sa baví v LA v „Gloria Bell“.

  • Filmy 2019 nám ponúkajú aj veľmi romantické príbehy

Od filmu „Gloria Bell“, ktorý bude vo veľkých kinách uvedený začiatkom marca, máme veľké očakávania. Vidíme v ňom Julianne Moore a Johna Turturra, ktorí sa poznajú v klube v Los Angeles a chystajú sa začať romantiku. Filmoví kritici už tento film hodnotili príliš vysoko a označili ho za „jeden z najlepších ženských filmov 21. storočia“..

 „Five Feet Apart“ – tento dojemný príbeh lásky nemôže nechať nikoho ľahostajným.

Filmy 2019 romantický milostný príbeh chorých tínedžerov

Dvaja tínedžeri s diagnostikovanou cystickou fibrózou sa stretnú a zamilujú sa v nemocnici, kde ich obaja liečia. Ako sa ich vzťah vyvíja, sa môžete dozvedieť vo filme „Five Feet Apart“, ktorý sa v kinách očakáva 22. marca..

 Taylor Swift v novom filme „Mačky“

Filmy 2019 Taylor Swift v hudobnej šou „Mačky“

Priaznivci kina sa nevedia dočkať, kedy uvidia sfilmovanú hudobnú šou „Mačky“ v hlavnej úlohe s Taylor Swift. Okrem populárnej speváčky v tomto filme hrajú aj ďalšie filmové hviezdy ako Idris Elba, Jennifer Hudson, James Corden, Judi Dench a Sir Ian McKellen. Hovoríte nám, že nemáte záujem vidieť McKellena oblečeného ako obrovskú mačku? To si nemôžete nechať ujsť!

Svet skrytých drakov je nám predstavený vo filme „Ako vycvičiť draka: Skrytý svet“.

Filmy 2019 Ako vycvičiť draka Skrytý svet

Filmy 2019: Vo filme Captain Marvel vidíme víťaza Oscara Brie Larsona. Film sa očakáva v Konose 8. marca.

Filmy držiteľa Oscara Brie Larsonovej za film Captain Marvel za rok 2019