George Clooney konečne odhalí, ako sa stretol s Amal

Láska je láska, pretože zvláštnym spôsobom spája dvoch ľudí. Pri Amal a George Clooneym sa pocity lásky nedajú skryť. Obaja šíria dobrú náladu a svoj pozitívny prístup k životu prenášajú aj na ostatných. Možno kvôli tomu a kvôli svojej osobnosti sú manželia vítaní na každom podujatí a priťahujú pozornosť všetkých. Amal a George Clooney sú top celebrity a zaslúžili si svoje miesto medzi svetovo známymi osobnosťami.

Amal a George Clooney sú top celebrity, ktoré získali veľa uznania na rôznych podujatiach.

Amal a George Clooney Top celebrity sú vítaní všade

  • Ako presne sa George Clooney stretol so svojou Amal?

Amal a George Clooney sú manželia viac ako tri roky. V júni 2017 sa stali rodičmi a ich dvojčatá Ella a Alexander sú teraz šťastím svojho života. Jedna otázka však ešte nebola odhalená. Na verejnosti George nikdy presne nepovedal, ako sa pred rokmi stretol s Amal Alamuddin.

Nedávno však Ocean’s Eleven Star odhalila niektoré veci americkému televíznemu moderátorovi Davidovi Lettermanovi. Povedal, že to najskôr nešlo hladko. Uznávaný právnik v oblasti ľudských práv a obľúbený hollywoodsky herec sa najskôr skrížili pri jazere Como, talianskom dovolenkovom mieste, kde George vlastní dom. „Amal prišla na návštevu s ďalšími priateľmi,“ povedal George Clooney. Potom ju vraj mesiace „lovil“, neustále jej telefonoval a pozorne ju sledoval. Nakoniec mal počas večere doma možnosť predložiť návrh Amal. A to veľmi klasickým spôsobom – so zásnubným prsteňom a na kolenách!

Zo slávneho páru srší láska.

Amal a George Clooney vyžarujú lásku

Najlepšie celebrity sa zosobášili v Benátkach v roku 2014. Odvtedy Amal a George Clooney neodhalili veľa informácií o svojom osobnom živote. Snažia sa to zosúladiť so svojim profesionálnym životom. George druhého dňa len krátko povedal, že si skutočne „užíva otcovstvo“ a cíti sa šťastný s rodinou. Obaja rodičia sa radšej o svoje dvojčatá starajú sami a radšej sa zrieknu pomoci opatrovateľky.

Ak medzi nimi boli nejaké rozdiely, tieto sú už vyrovnané.

Amal a George Clooneyovci medzi nimi nerobili rozdiel

  • Amal a George Clooney sa veľmi angažujú v sociálnych problémoch

Známy držiteľ Oscara sa vo februári predstaví v novej šou Netflixu „Môj ďalší hosť nepotrebuje predstavenie“ od Davida Lettermana. Tam chce moderátorovi a jeho početnému divákovi predstaviť irackého utečenca. Spolu s Amal mu pomohli usadiť sa v USA. Obaja sú veľmi sociálne angažovaní a známi svojimi filantropickými aktivitami. Minulý rok darovali 9,18 milióna dolárov na vzdelávanie sýrskych utečencov a ďalších 3,67 milióna dolárov na boj proti skupinám nenávistných ľudí v USA. Ak to nemá byť obdivované, tak čo?

Láska a pozitívny pohľad na život sú napísané na oboch.

Amal a George Clooneyovci milujú a majú pozitívny pohľad na život

 Populárny pár je známy aj vďaka filantropickým aktivitám.

Amal a George Clooney sú známi svojimi filantropickými aktivitami