Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s pôvodným obsadením

Krotitelia duchov sa vracajú a tentokrát film pokračuje v príbehu, ktorý sa začal pôvodným filmom z roku 1984. Filmárom je údajne Jason Reitman – producent a režisér filmov „Juno“ a „Up in the Air“ a syn pôvodného režiséra Krotiteľov duchov Ivana Reitmana. Skutočný rodinný podnik! Pripravovaný film tiež nedávno pridal k obľúbenému hercovi Ant-Mana a Avengers obľúbeného fanúšika Paula Rudda. Paul Rudd potvrdil svoju účasť v jednom Video, že pred slávnymi Háčik & Rebríková spoločnosť 8 Pribudol hasičský zbor v New Yorku. Toto je vonkajšia oblasť, v ktorej sa v prvom filme predstavilo sídlo Krotiteľov duchov. Film tiež prinesie späť mnoho hercov z pôvodného filmu, vrátane Billa Murraya, Dana Aykroyda, Sigourney Weaver a Annie Potts. Očakáva sa, že Ghostbusters 3 vyjde 10. júla 2020 a do franšízového kánonu tiež pridá niekoľko nových, mladších postáv.

Ghostbusters 3 bude pokračovaním originálu

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s pôvodným obsadením pôvodného filmu s logom

Paul Rudd však má v tomto filme stvárniť učiteľku z malého mesta

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s pôvodným obsadením Paul Rudd

Je tam mnoho veteránov Krotiteľov duchov z pôvodného filmu

Niekoľko týždňov pred Ruddovým oznámením Weaver v rozhovore oznámil návrat hercov Ghostbusters Murraya, Aykroyda a seba. „Bude opäť šialené pracovať s chlapcami!“ Povedala Weaverová, ktorá by mala pokračovať v úlohe Dany Barrettovej..

Sigourney Weaver je opäť Dana Barrett

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s originálnym obsadením sigourney tkáčky danna barrett

Na udalosti pri príležitosti 35. výročia uvedenia pôvodného filmu oznámil Reitman svoje Inšpirácia pre nový film. “Táto postava mi prišla.” Bola to 12 -ročná dievčina. Nevedel som, kto je a prečo mi skočila do hlavy, ale videl som ju s balíkom protónov v ruke, “spomína Reitman. “A napísal som tento príbeh.” Tento príbeh sa začal formovať po mnoho rokov. Začalo sa to dievčaťom a zrazu to bola rodina. A v určitom okamihu som vedel, že musím natočiť tento film, že musím napísať. “Očakáva sa, že 12-ročná dievčenská postava si aj tak zahrá herečku„ Kapitána Marvela “McKennu Grace..

Režisér Jason Reitman sľubuje, že Ghostbusters 3 „vrátia film fanúšikom“.

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s originálnym hereckým obsadením režiséra Jasona Reitmana

McKenna Grace si zahrá 12-ročnú hlavnú postavu Carol Danvers

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s originálnym odliatkom 12 -ročného dievčaťa McKenny Glaceovej

Okrem veteránov Grace a Krotiteľov duchov sa predstaví aj televízny seriál Netflix „Stranger Things“ Finn Wolfhard a Carrie Coon. V zábavnej druhej epizóde druhej sezóny sa Wolfhard a traja najlepší priatelia jeho postavy prezlečú na Halloween za Krotiteľov duchov.

Hlavné postavy Stranger Things ako Krotitelia duchov

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s originálnym hereckým obsadením divných vecí

Prvý trailer na Ghostbusters 3 už bol zverejnený

Ukážka upútavky na Ghostbusters 3 bola vydaná iba 24 hodín po oznámení projektu Týždenník zábavy prepustený. Ukážka sa začína v tmavej a búrlivej noci záhadnými zábleskami svetla vychádzajúceho zo vzdialenej stodoly. Keď sa kamera blíži k stodole, nárazový vietor odhaľuje legendárne auto Ghostbusters ECTO-1.

Komu voláš Lovci duchov!

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s originálnym obsadením upútavky auto ecto 1

„Toto je ďalšia kapitola pôvodnej série,“ povedal Jason Reitman. Očakáva sa, že film bude ignorovať udalosti reštartu v roku 2016 a namiesto toho bude pokračovať v pôvodnom príbehu. Reboot „Ghostbusters: Answer the Call“ z roku 2016 musel napriek svojmu hviezdnemu obsadeniu akceptovať obrovskú stratu 70 miliónov USD, a tak zničiť plány Sony na pokračovanie. Aj keď bol návrat Murraya, Aykroyda a Weavera potvrdený, zatiaľ nie je jasné, či sa Ernie Hudson vráti. Očakáva sa, že natáčanie sa začne tento rok.

Ghostbusters 3 sa vracia v roku 2020 s pôvodným obsadením pôvodných hercov späť do kín