Gisele Bündchen predstavuje novú kolekciu šperkov od Vivary

Gisele Bündchen uviedla, že v roku 2015 chcela prerušiť kariéru topmodelky. To však neznamená, že už o nej nebudeme počuť. Práve naopak: supermodelka je odhodlanejšia než kedykoľvek predtým a objavuje sa v rôznych reklamných kampaniach pre najrozmanitejšie módne domy. Gisele Bündchen má okrem iného so značkou dlhodobé partnerstvo “Vivara”. Bola vybraná aj do novej kampane a dá sa povedať, že v nej doslova žiari.

V trendoch šperkov tento rok dominujú jasné tvary

trendy šperky 2019 gisele bundchen

Trendy šperkov a Vivara

Táto brazílska značka ukazuje svoj vlastný nezameniteľný štýl. Dominujú mu pozoruhodné drahokamy a ušľachtilý lesk.

Nájdeme tu široký sortiment výrobkov, aj keď odroda je veľmi veľká. Šperky ukazujú veľmi jasné línie a sú úplne bez detailov.

Ostatné majú lesklé kamienky a gravírované dekorácie. Kombinácia klasických prevedení a vybraných efektných detailov je trendom nasledujúcich mesiacov.

Nový rad od Vivary je jemný a klasický

trendy šperkov gisele bundchen 2020

Gisele Bündchen predstavila Vivaru raz v roku 2019

Gisele Bündchen bola začiatkom tohto roka reklamnou tvárou šperkov. V auguste má za zbierka „Ikona“ inzerované. Obrázky pre túto reklamnú kampaň nasnímalo báječné fotografické štúdio Luigi a Yango zaznamenané. V tejto kolekcii boli zachytené najhorúcejšie trendy pre rok 2019. Väčšinou sú inšpirované klasickými vzormi s geometrickým charakterom. Rovnako ako v novšej kolekcii sa často používali lesklé kamene.

 V roku 2020 by mali šperky pôsobiť klasicky a napriek tomu mierne extravagantne

gisele bundchen skvelé šperky

Gisele Bündchen a trendy v šperkoch 2020

Poďme si teda zhrnúť, čo sme sa z týchto dvoch kampaní s Gisele Bündchen dozvedeli o trendoch v šperkárstve. To, čo prenášame z roku 2019 do budúceho roka, je inšpirácia klasickými vzormi a líniami. Tieto nie sú úplne dostatočné, ale môžu byť obohatené o báječné žiarivé kamene ako akcenty. Geometrické tvary boli vrcholom roku 2019. Budú rovnako populárne aj v nasledujúcom roku, ale veľmi jasné a čisté línie v dizajne budú ešte aktuálnejšie..

V kontexte všeobecných módnych trendov by šperky v nasledujúcom roku mali buď doplniť monochromatický klasický vzhľad, alebo im dodať nečakaný prízvuk.

Získajte inšpiráciu na skvelý vianočný alebo valentínsky darček pre vášho blízkeho!

prstene šperky nápady gisele bundchen 2019

Kolekcia Icon s geometrickými tvarmi ukazuje trendy pre rok 2019 

gisele bundchen šperky tendencie nápady 2019

Očarujúce kamene zostanú aktuálne aj v roku 2020

vivara icon trendy 2019 gisele bundchen