Gwen Stefani má dnes 50 rokov

Populárna americká speváčka a módna ikona Gwen Stefani oslavuje 3. októbra svoje 50. narodeniny. Popová hviezda sa narodila v ten deň pred 50 rokmi vo Fullertone v Kalifornii s menom Gwen Renee Stefani. Keď ju však dnes vidíte, je ťažké uveriť, že má 50 rokov. Stále vyzerá dievčensky a je profesionálne nastajlovaná od hlavy po päty. Šťastný úsmev často rozžiari nádherne nalíčenú tvár mamičky troch detí. Jej jedinečný hlas už roky ovláda hudobný svet. Medzitým Gwen Stefani predala viac ako 40 miliónov albumov po celom svete, ako sólová speváčka a spolu so svojou kapelou „Niet pochýb“. Dnes sa môže hrdo ohliadnuť za pôsobivou hudobnou kariérou. Známa speváčka už získala zlato za množstvo platní. V roku 2002 Gwen Stefani získala Grammy.

Gwen Stefani sa narodila 3. októbra pred 50 rokmi.

Gwen Stefani 3. októbra, 50 -ročná dievčenská a dokonale upravená

Dnes oslavuje svoje mimoriadne narodeniny.

Gwen Stefani, október, 50 -ročná dievčenská a dokonale upravená

  • Gwen Stefani a jej závideniahodnej hudobnej kariére

Teraz svetoznáma a veľmi populárna speváčka začala svoju hudobnú kariéru ako frontmanka rockovej skupiny „No nepochybne“. V roku 1996 oslávila svoj medzinárodný prielom albumom „Tragické kráľovstvo“. Vďaka jej hitu „Nehovorte“ sa zrazu dostal do povedomia celého sveta. Koncom 90. rokov sa speváčka vzdala kariéry frontmanky a začala čoraz častejšie hrať sólo. Čoskoro sa preslávila ako sólová speváčka. Spolu s rapperkou Evou urobila svetový hit so singlom ‘Let Me Blow Ya Mind’. V roku 2004 jej album „Love. Rybársky prút. Hudba. Baby. “A potvrdila svoj úspech ako sólovej speváčky. S tým Gwen Stefani konečne oslávila svoj sólový debutt.  Nasledovali ďalšie nominácie a ocenenia. Všetci fanúšikovia Gwen Stefani však netrpezlivo očakávajú nové hity a hudobné ceny.

 Hudobná kariéra Gwen Stefani sa vyvíja.

Gwen Stefani 3. októbra, 50 -ročná hudobná kariéra do kopca

 Gwen Stefani je v živote a na pódiu s Blakeom Sheltonom.

Gwen Stefani 3. októbra, 50 rokov s Blakeom Sheltonom v živote i na javisku

  • Čo sú slávne ochranné známky Gwen Stefani?

Gwen Stefani má bezpochyby dve ochranné známky – jej červené bozkateľné ústa a bielo -blond hriva sa pre ňu stali ikonickými. V rozhovore pre americký časopis „Harper’s Bazaar“ v roku 2012 umelec odhalil nasledovné: „Vždy som bol dievča, ktoré miluje obliekanie“. Teraz 50-ročná hudobná a módna ikona dostala prvý rúž od babičky. Myslela si, že červená farba je „šialene chladná“ a nikdy ju neprestala používať. Gwen Stefani sa netají tým, že rada používa make-up. Aj doma je pre svojho manžela elegantná a štýlová.

 Jasne červená rúž je ochrannou známkou Gwen Stefani.

Gwen Stefani 3. októbra, 50 -ročná, jej žiarivo červená ochranná známka pre bozk v ústach

Druhou ochrannou známkou speváčky sú jej bielo-blond vlasy. Umelkyňa mala 25 rokov, keď túto farbu vlasov prvýkrát obliekla. Vyzeralo to na nej vtedy (ale aj dnes) výborne. Preto si Gwen nechce farbiť vlasy inak.

Bielo-blond farba vlasov zdôrazňuje jemné črty tváre speváčky.

Gwen Stefani 3. októbra, 50-ročná bielo-blondínka hriva svojou druhou ochrannou známkou

Dnes má spevák meno aj ako módny návrhár. Už v roku 2005 sa zapojila do sveta módy. Jej prvé L.A.M.B. (Gwen Stefani predstavila skratku zo svojho sólového albumu „Love.Angel.Music.Baby“ na módnej prehliadke v New Yorku. Jej druhá módna kolekcia bola v japonskom štýle. Potom prišla tretia rada oblečenia DWP (tiež skratka pre „ Dizajn s účelom “): Patria sem džínsy a tričká na každodenné nosenie, ktoré je možné získať za stredné ceny, takže nie je prekvapením, že Gwen Stefani má obe nohy na podlahe.!

Všetko najlepšie k narodeninám, Gwen Stefani!

Gwen Stefani má 50 rokov a je perfektne upravená

 Speváčka a módna ikona Gwen Stefani so svojimi tromi synmi.

Gwen Stefani má 50 rokov 3. októbra so svojimi tromi synmi