Jennifer Aniston oslavuje 50 rokov. Pozrite sa, kto (okrem Brada Pitta) tam bol!

Veríte, že Jennifer Aniston už oslávila 50. výročie? Samozrejme, že vôbec nevyzerá, ale oveľa mladšie. Dôvod, prečo s ňou oslavujú mnohé ženy na svete, pretože zbavuje strachu zo staroby! To je dobrá správa a druhá je, že je to na to skutočne skvelá narodeninová párty Hviezda z filmu „Priatelia“ dal.

Na päťdesiatke môžeš vyzerať tak šťastne!

jennifer aniston začiatok večierka

Kde bola oslava a kto tam bol?

Večierok sa uskutočnil v jednom z veľkých hotelov v Los Angeles v sobotu pred skutočnými narodeninami. Boli tam aj Courteney Cox, Lisa Kudrow (Monika a Phoebe z televízneho seriálu „Priatelia“) a Katy Perry a mnoho ďalších hviezd, ktoré mali v 90. rokoch svoje najvyššie body vo svojej kariére..

Boli tam aj George a Amal Clooney, rovnako ako Gwyneth Paltrow a Kate Hudson. Najväčším a najkomentovanejším prekvapením bola prítomnosť Brada Pitta. Ale nie – ako veľmi to milióny fanúšikov chcú, sú a pravdepodobne sa nedajú dokopy, aj keď sú obaja nezadaní!

Skvelé fotky z Instagramu s Gwyneth Paltrow a Kate Hudson

skvelé na instagrame jennifer aniston

Jenina narodeninová párty na Instagrame

Priebeh narodeninovej oslavy Jennifer Aniston sa dal čiastočne sledovať na Instagrame. Gwyneth Paltrow bola jednou z ľudí, ktorí tam zverejňovali obrázky. Tieto fotografie sprevádzali láskyplné správy a veľké komplimenty, najmä pokiaľ ide o Jenin skvelý vzhľad. Gwyneth ju nazvala „naše slniečko“ a „príklad večnej bohyne“. „Máš 50 a vyzeráš ako oheň,“ povedala Gwyneth Paltrow na Instagrame. Ukázala teda veľkú, ale tak trochu nečakanú náklonnosť, pretože je v skutočnosti tiež bývalou Bradom Pittom …

Brad Pitt bol na Jenovej narodeninovej oslave

jennifer aniston vedľa brad pit

Boli tam aj George a Amal Clooney

rodina Jennifer Aniston Clooney

Dolly Parton oslavovala s Jennifer Aniston

jennifer aniston so skvelou návštevou

Courteney Cox a Jennifer Aniston spolu na oslave

jennifer aniston monika a rachel

Jennifer Aniston stále vyzerá ako „oheň“

veľmi sexy, keď máte 50